خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین پیشبینی ‌های کیم داتکام (Kim Dotcom)

پیشبینی ‌های کیم داتکام (Kim Dotcom)

پیشبینی ‌های کیم داتکام (Kim Dotcom)
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

کیم داتکام، کارآفرین اینترنتی و فعال حقوق دیجیتال، دو سال پیش افزایش قیمت بیت‌کوین و کاهش قیمت دلار را پیشبینی کرده بود.

کیم داتکام و شرکت آنلاین Megaupload، در سال 2018 افرادی را که در بیت‌کوین و طلا سرمایه گذاری کرده بودند، تشویق و تحسین کردند. 

در آگوست سال 2018، دات کام به طرفداران خود پیشنهاد داد که روی بیت‌کوین و طلا سرمایه گذاری کنند. وی افزود دلار بی ارزش و آمریكا با سقوط اقتصادی روبرو خواهد شد و این سقوط، دیگر ارزهای فیات را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

blockquote

راه دشواری در پیش است و شرایط اقتصادی روز به روز در حال وخیم تر شدن است اما اگر در جای مناسبی سرمایه گزاری کنید، میتوانید از دارایی های خود به خوبی محافظت کنید.کیم دات کام

blockquote

 سخنان دات کام در توییتر با مخالفت‌هایی همراه بود اما اکنون بیت‌کوین بالای 12000 دلار و طلا بیش از 2000 دلار معامله می‌شود. این موضوع به این معنی است که او کاملا درست پیشبینی کرده است.

علاقه او به ارزهای دیجیتال کاملا مشهود است. در تاریخ 22 اکتبر، صرافی bitfinex اعلام کرد که با همکاری دات کام، توکنی به نام K.im را عرضه می‌کنند. این شرکت در تاریخ 5 نوامبر، به منظور ایجاد تغییراتی در پلتفرم خود، فروش توکن های خود را متوقف کرد.
 

پیشبینی ‌های کیم داتکام (Kim Dotcom)

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
دولت ایران، فعالیت ماینر‌ها را ممنوع اعلام کرد دولت ایران، فعالیت ماینر‌ها را ممنوع اعلام کرد