خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین رهبر کره شمالی و عاقبت سرمایه 2 میلیلارد دلاری!

رهبر کره شمالی و عاقبت سرمایه 2 میلیلارد دلاری!

رهبر کره شمالی و عاقبت سرمایه 2 میلیلارد دلاری!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

شایعات مربوط به درگذشت رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون، باعث به وجود آمدن فکر و خیالاتی در بین معامله گران بیت کوین (BTC) شده است.

داده های سازمان ملل حاکی از آن است که کره شمالی تقریبا 2 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده و ارز فیات از صرافی ها و موسسات مالی به سرقت برده است. این کشور مدت های زیادی متهم بوده که در تلاش برای تامین بودجه عملیات نظامی خود، در پشت تعدادی از دزدی های پیشرفته آنلاین قرار دارد. بازار روسی، یک وبسایت رسانه ای روسی، به 159,000 دنبال کننده خود در توییتر گفت اگر تغییراتی در فرماندهی آن ها آغاز شود و مقامات تصمیم بگیرند که زمان آن رسیده است که ارزهای گسترده رمزنگاری شده کشور را به فروش برساند، گزارش های مبنی بر سلامتی کیم جونگ اون می تواند باعث برگشت قیمت BTC شود.

بیشتر بخوانید: ۵ نکته دربارهٔ نوسانات بیت کوین

الکس کروگر اقتصاددان می گوید که او به مرگ کیم جونگ اون تا حد زیادی شک دارد و سرمایه گذاران باید درباره این موضوع نگران باشند.

کره شمالی دارای معادن اورانیوم است که حاوی 4 میلیون تن سنگ معدن اورانیوم با درجه بالا می باشد. (در صورت تایید مرگ کیم)  کره شمالی باید شروع به فروش ارزان و بزرگ اورانیوم کند.الکس کروگر

با ادامه شایعات درباره مرگ رهبر عالی رتبه کره شمالی، سازمان اطلاعات کره جنوبی می گوید که آن ها تایید کرده اند که کیم زنده بوده و حال او خوب است. هر کجا که حقیقت نهفته است، سلسله کیم قرار است ادامه پیدا کند. خواهر کیم جونگ اون، کیم یو جونگ، در صف بعدی قرار دارد و اولین زنی است که کشور را اداره می کند.

رهبر کره شمالی و عاقبت سرمایه 2 میلیلارد دلاری!

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
بهترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین بهترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین