خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین توصیه رابرت کیوساکی برای خرید بیت‌کوین!

توصیه رابرت کیوساکی برای خرید بیت‌کوین!

توصیه رابرت کیوساکی برای خرید بیت‌کوین!

زمان مطالعه : 

4 دقیقه

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب معروف "پدر پولدار، پدر فقیر" می گوید الان بهترین فرصت برای ورود سرمایه خود به دارایی های امنی مانند بیت کوین و طلاست. در حالی که ارزش نقدینگی و دلار با کاهش چشمگیری رو به رو شده است.

در تاریخ 21 آگوست رابرت کیوساکی در توییتی به طرفداران خود توصیه کرد که در شرایط کنونی اقتصاد کشور و ضعف ناشی از کنترل تورم توسط دولتمردان آمریکایی، بهترین تصمیم برای حفظ و بالا بردن ارزش دارایی و سرمایه، تبدیل نقدینگی خود در اولین فرصت به بیت کوین و یا فلزات گرانبهایی مانند طلاست.

بیشتر بخوانید: رقابت طلا و بیت‌کوین برای افزایش محبوبیت! related_content

این صحبت‌ها در حالی از جانب کیوساکی انجام شده است که هفته گذشته ورود وارن بافت، سرمایه‌گذار افسانه‌ای به حوزه استخراج طلا، به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل شده بود.

بافت پس از فروش بخشی از سهام خود در بانک‌های بزرگ وال استریت نظیر جی‌پی مورگان (JP Morgan)، ولز فارگو (Wells Fargo) و پی‌ان‌سی (PNC) اقدام به سرمایه‌گذاری در حوزه استخراج طلا کرد. این سهم‌ها تحت مالکیت شرکت بافت، برکشایر هاتوی (Berkshire Hathaway)، بوده است.

در سال ۲۰۱۸، در مصاحبه‌ای با (Sane Crypto Podcast)، کیوساکی بیت‌کوین را “پول مردم” خواند و گفت که او انتظار دارد ارزهای دیجیتال از پول بیشتر دوام بیاورند. پس از شیوع کووید-۱۹ و تحت الشعاع قرار گرفتن اقتصاد جهانی، كیوساکی به پشتیبانی از فلزات گرانبها و بیت کوین ادامه داد.

 

blockquote

اکنون زمان فکر کردن نیست. چه مقدار طلا، نقره و بیت کوین دارید؟  کیوساکی

blockquote

تعدادی از دنبال کنندگان وی، نظر او را در مورد بیت‌کوین زیر سوال بردند و راه‌های سرمایه‌گذاری دیگری پیشنهاد دادند.

یکی از آنها نوشته بود که: "بیت‌کوین نداشتن غیر مسئولانه است".

اکانتی با نام (Stack Satoshi) در جواب به کیوساکی گفت:

 

blockquote

بعضی می‌گوید نمی‌توانند یک بیت‌کوین بخرند، همینطور طلا، اما شما می‌توانید بخشی از آن را بخرید. یک بیت کوین، ۱۰۰ میلیون واحد به نام ساتوشی دارد. با خریدن ساتوشی آغاز کنید و کم کم صاحب یک بیت‌کوین و حتی بیشتر شوید.       (Stack Satoshi)

blockquote

توییت کیوساکی پاسخ‌های زیادی داشت و به نظر می‌رسد پیشنهادات وی خیلی باب میل نبود. این نویسنده همین نظرها را ماه آوریل گذشته، زمانی که دولت آمریکا شروع به توزیع کمک‌های معیشتی کرد، نیز اعلام کرده بود. در آن زمان، گفته بود که مرگ دلار نزدیک است.

وی آن زمان در توییترش نوشت:  مردم به سختی به دنبال پول هستند. بسیار دردناک است. اگر دولت به شما پول می‌دهد، شما آن را عاقلانه خرج کنید. آن را پس‌انداز نکنید. طلا، نقره و بیت‌کوین بخرید. دلار در حال مرگ است.

توصیه رابرت کیوساکی برای خرید بیت‌کوین!

منبع: cryptopotato

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران
  • film.com film.com
    forward-like 27 شهریور 99

    منم 10میلیون دلار خابیده باشه تو حسابم نصیحت میکنم