خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین کیوساکی: ارزش دلار پایین خواهد آمد ، بیت کوین بخرید!

کیوساکی: ارزش دلار پایین خواهد آمد ، بیت کوین بخرید!

کیوساکی: ارزش دلار پایین خواهد آمد ، بیت کوین بخرید!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
xblockchain xblockchain

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب پر فروش “پدر پولدار، پدر فقیر” بار دیگر ضمن تأکید بر لزوم خرید بیت کوین (Bitcoin)، سرمایه گذاران و معامله گران را به خرید این رمزارز تشویق کرد.

آقای کیوساکی اعلام کرد که به محض روی کار آمدن جو بایدن (Joe Biden)، رئیس جمهور جدید آمریکا قصد دارد تا در ۱۰۰ روزه اول استقرار خود اقدام به چاپ اسکناس کند. همچنین آقای کیوساکی انتظار دارد که جو بایدن، جنت یلن (Janet Yellen) را به عنوان وزیر خزانه داری آمریکا برگزیند. این اتفاقات می‌تواند باعث پایین‌تر آمدن ارزش دلار آمریکا در مقابل دیگر دارایی‌های با ارزش شود.

کیوساکی طی بیانیه‌ای نظر خودش را در مورد بیت کوین این گونه بیان کرد:

 

blockquote

در ۱۰۰ روز اول. بایدن شروع به چاپ پول خواهد کرد. در اولین اقدامش قوانین فدرال تغییر خواهند کرد. به همین دلیل است که جنت یلن به عنوان وزیر خزانه داری معرفی شده است. هنگامی که قوانین فدرال تغییر کنند، هلیکوپترها از آسمان بر سر مردم پول خواهند ریخت. دلار نابود خواهد شد. طلا، نقره و بیت کوین بخرید.

blockquote

 

بیت کوین جایگاه خود را حول ۴۱ هزار دلار تثبیت کرد

بسته شدن نمودار هفتگی بیت کوین، حرکت بعدی این رمزارز را تعیین خواهد کرد. با توجه به نمودار قیمت بیت کوین، این رمزارز طی سه روز گذشته روند نسبتا ثابتی داشته است. در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین بین ترازهای ۳۸۷۰۰ و ۴۱۴۰۰ دلاری در نوسان است.

این نوسانات باعث ایجاد یک مثلث بالا رونده شده است که الگوی آن را به وضوح می‌توانید در تصویر مشاهده کنید. بسته شدن کندل هفتگی می‌تواند مسیر بعدی بیت کوین را به راحتی مشخص کند. اگر روند در بالای این مثلث ادامه پیدا کند و کندل هفتگی در بالای این مثلث بسته شود، می‌توان امید آن را داشت که بیت کوین به روند صعودی خود ادامه دهد. متقابلا اگر الگوی پیش رو (مثلث بالا رونده) شکست بخورد، روند بیت کوین می‌تواند در مسیر یک اصلاح بزرگ حرکت کند و تا تراز ۳۵ هزار دلار ریزش داشته باشد.

کیوساکی: ارزش دلار پایین خواهد آمد ، بیت کوین بخرید!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تشخیص کلاهبرداری ونحوه اعتبار سنجی ICO ها تشخیص کلاهبرداری ونحوه اعتبار سنجی ICO ها