خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین GitHub و تاثیر آن روی بیت‌کوین

GitHub و تاثیر آن روی بیت‌کوین

GitHub و تاثیر آن روی بیت‌کوین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

در حالی که Wladimir van der Laan، توسعه دهنده و نگهدارنده بیت‌کوین از وظایف خود سر باز می‌زند، سوال ما این است که  اگر تمام اطلاعات و کد‌هایGithub، ناپدید شوند چه اتفاقی می‌افتد.

این سوالی است که همه کسانی که در زمینه ارز‌های دیجیتال فعالیت دارند باید از خودشان بپرسند. ولادیمیر، علاوه بر اینکه توسعه دهنده هسته بیت‌کوین است، پروژه‌های حساب GitHub را نیز جلو می برد.( او می تواند کد را در شاخه اصلی ادغام کند).   

طی مصاحبه ای که با آدام بک، استاد Blockstream صورت گرفت، مشخص شد که به عقیده او اینگونه اتفاقات نمی‌توانند تاثیری در روند بیت‌کوین داشته باشند.

blockquote

حتی اگر همه اطلاعاتی که در Github وجود دارند ناپدید شوند، یک Github دیگر ساخته می‌شود.آدام بک

blockquote

وی افزود که اغلب افراد شناخت دقیقی روی توسعه دهنده‌های هسته بیت‌کوین ندارند و اهمیت آنها را بیش از آنچه که هست می‌دانند. او گفت که تغییراتی که توسعه دهندگان در بیت‌کوین ایجاد می‌کنند، نباید ویژگی های اصلی آن مانند نهایی بودن، شفافیت، یا نرخ تورم را تغییر دهد. اگر این افراد تغییراتی خارج از الگو را پیاده کنند، توسط اکوسیستم اقتصادی رد می‌شوند. 

blockquote

اگر توسعه دهندگان هسته بیت‌کوین اقدامات معین مربوط به خود را انجام دهند، همه چیز درست پیش رفته و توسط اکوسیستم اقتصادی رد نخواهند شد.آدام بک

blockquote

بک همچنین مخالف هر نوع حاکمیت زنجیره‌ای است چرا‌که در این صورت ممکن است  کنترل بیت‌کوین به دست مقامات دولتی بیفتد. ماهیت ارز‌های دیجیتال غیر متمرکز بودن آن است بنابراین نباید با اقدامات نابجا آن را  تغییر دهیم.

با سیستم اقتصادی فعلی، پیشبینی می‌شود سازمان‌های بسیاری تاثیرات منفی بگیرند. خوب است بدانید که در سازمان Blockstream آدام بک، هیچ کس مجبور نیست که علیرغم میل خود کاری انجام دهد و هر کس که فکر می‌کند فعالیت او به ضرر بیت‌کوین است می‌تواند سریعا از این سازمان خارج شده و تا یک سال دیگر نیز حقوق دریافت کند. 

با وجود همه هماهنگی‌ها و ساختار درست بیت‌کوین، همچنان مباحث بحث برانگیز بسیاری شکل می‌گیرند. و این به دلیل تغییرات نابجا است. 

blockquote

من فکر می‌کنم که این امر تا حد زیادی به این دلیل است که برخی از شرکت‌ها و معادن سعی دارند با تغییراتی که ایجاد می‌کنند، سود اقتصادی بیشتری دریافت کنند. سازنده Hashcash

blockquote

GitHub و تاثیر آن روی بیت‌کوین

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
نصب خودپردازهای بیت‌کوین در آلمان سخت‌تر می‌شود! نصب خودپردازهای بیت‌کوین در آلمان سخت‌تر می‌شود!