خانه اخبار اخبار جهان کمپین حمایتی مکرون برای کمک به لبنان، با استفاده از بلاکچین

کمپین حمایتی مکرون برای کمک به لبنان، با استفاده از بلاکچین

کمپین حمایتی مکرون برای کمک به لبنان، با استفاده از بلاکچین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

Orbs، شرکت دانش بنیان مبتنی بر بلاک‌چین اسرائیل، طی نامه ای به امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، اعلام کرد که می‌تواند مدیریت این کمپین حمایتی برای فاجعه اسف بار بیروت را بر عهده بگیرد. 

شفافیت حساب های فناوری بلاک‌چین، اطمینان کمک های مردمی و دولتی را به دست آورده و این اطمینان را به آنها می‌دهد که کمک های آنها به دست مردم بیروت خواهد رسید. 

اتفاقات تلخی مانند انفجار بیروت، نیازمند کمکهای مردمی از سراسر جهان هستند. رئیس جمهور فرانسه، قدرت استعماری پیشین لبنان، اعلام کرد که سریعا برای بازدید محل انفجار و همچنین درخواست کمک از دیگر رهبران، اقدام خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید: بیت کوین در رقابت با بانک آمریکا related_content

متاسفانه گاهی کمک های مالی مردمی، به نحو احسن استفاده نشده و به دست افراد مورد نظر نمی‌رسند. در همین زمان بلاک‌چین با توانایی منحصر به فرد خود در مرتبط کردن افرادی که به یکدیگر اعتماد کامل ندارند و همچنین شفاف سازی، روی کار می آید.

Orbs و بنیاد Hexa، با همکاری یکدیگر، مزایای فناوری بلاکچین را در مدیریت و توزیع کمک های خارجی به دولت ها و سازمان های مختلف، بررسی و تبلیغ می‌کنند. این راه حل، می تواند در رویداد های دیگر نیز بسیار کار آمد باشد.

به گزارش کوین‌تلگراف، امسال شرکت دانش بنیان orbs، برنامه ای برای کمک های مالی مانند کمک به افراد، در دوران قرنطینه به دلیل همه گیری بیماری کرونا، طراحی می‌کند.

کمپین حمایتی مکرون برای کمک به لبنان، با استفاده از بلاکچین

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم موضوعی چالش برانگیز خواهد بود به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم 2 موضوعی چالش برانگیز خواهد بود