خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت چین‌لینک، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 1 دسامبر (11 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در تاریخ 26 و 27 نوامبر قیمت چین‌لینک توانست با جهش خوبی که داشته از روی سطح میانگین متحرک ساده 50 روز خود در محدوده 12.25 دلار عبور کند و گاوها به رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به سطح مقاومتی 13.28 دلاری نیز کمک شایانی کردند.

در حال حاضر و با توجه به الگوی فیبوناچی در عدد 61.8 درصدی، قیمت چین لینک در محدوده 14.4433 دلار مشغول ریکاوری می باشد تا به جایگاه جدید خود عادت کند.

اطلاعاتی که الگوها و نمودارهای روی نمودار به ما میدهند، با توجه به میانگین متحرک نمایی 20 روزه که صاف و بی روند است و همچنین شاخص قدرت نسبی قیمت که به هیچ کدام از طرفین متمایل نیست، جو آرام و روند خنثی بازار را نمایش حاکی است.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت چین لینک 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت چین لینک 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

حال اگر فروشندگان تمایل به کشیدن قیمت به سمت 13.28 دلار رو به پایین باشند، شاهد تسلط خرسها بر جو بازار خواهیم بود که فرصت را برای خریداران در قیمت های کف فراهم می کنند. در طرف دیگر بازار نیز اگر خریداران قدرتمند عمل کنند امکان حرکت رو به جلوی قیمت چین لینک از 14.4433 دلار به سمت 15.2994 و بعد از آن تا 16.39 دلار را متصور هستیم.

تحلیل قیمت چین‌لینک، 1 دسامبر (11 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند! بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند!