خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت چین لینک، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت چین لینک، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت چین لینک، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در سه روز گذشته چین‌لینک (LINK) بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (10.52 دلار) بوده است ولی تاکنون گاوها نتوانسته‌اند قیمت را به بالای محدوده مقاومتی 11.1990 تا 11.8028 دلار برسانند. این نشان‌دهنده آن است که تقاضا در قیمت‌های بالاتر کاهش می‌یابد.

البته EMA20 تا حدودی به بالا متمایل شده و RSI هم در محدوده مثبتی قرار گرفته و این برتری نسبی گاوها را نشان می‌دهد. اگر گاوها بتوانند نمودار قیمت را از محدوده مقاومتی گفته شده رد کنند، نیروی محرکه افزایش خواهد یافت. اولین هدف پیش روی نمودار در چنین حالتی 13.28 و بعد 18 دلار خواهد بود.

حال اگر نمودار نرخ برابری قیمت LINK/USD از سطوح کنونی و یا محدوده مقاومت ذکر شده به پایین برگردد و به زیر سطح حمایت 10.15 دلار کشیده شود، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند قیمت را تا سطح حمایت حیاتی 8.7975 دلار به پایین بکشد.

تحلیل قیمت چین لینک، 20 اکتبر (29 مهر)

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند