خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت چین‌لینک، 15 دسامبر (25 آذر)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 15 دسامبر (25 آذر)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 15 دسامبر (25 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز 11 دسامبر قیمت چین‌لینک به زیر خط روند صعود خود کشیده شد، ولی گاوها در سطوح پایینی شروع به خرید کردند و در روز 12 دسامبر قیمت را به سطوح بالای خط روند نزولی رساندند. این باعث خرید بیشتر و رسیدن قیمت این آلتکوین به سطح مقاومت 13.28 دلار در روز 13 دسامبر شد.

البته نمودار قیمت از روی سطح مقاومت 13.28 دلار به پایین برگشت و دوباره به زیر میانگین متحرک‌ها کشیده شد. این یعنی خرس‌ها از سطح مقاومت پیش روی نمودار دفاع می‌کنند.

هر دو میانگین متحرک‌ها بدون شیب شده اند و RSI هم درست زیر خط میانی قرار گرفته و این یعنی نمودار نرخ برابری LINK/USD می‌تواند برای چند روز دیگر به صورت بی‌روند حرکت کند. احتمالا نمودار قیمت بین دو سطح 13.28 و 11.43 حرکت زیگزالی خواهد داشت.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت چین لینک 15 دسامبر (25 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت چین لینک 15 دسامبر (25 آذر) اختصاصی ارز سنتر

کشیده شدن به زیر سطح حمایت 11.43 دلار نشان‌دهنده آن خواهد بود که خرس‌ها از حریف برتری دارند و این می‌تواند منجر به سقوط نمودار تا 10 دلار شود. از طرف دیگر اگر سطح مقاومت 13.28 دلار شکسته شود، نشان‌دهنده برتری گاوها خواهد بود.

تحلیل قیمت چین‌لینک، 15 دسامبر (25 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند! بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند!