خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت چین‌لینک، 24 اکتبر (3 آبان)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 24 اکتبر (3 آبان)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 24 اکتبر (3 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

وقتی چین‌لینک (LINK) در روز 22 اکتبر توانست سطح مقاومت 11.8028 دلار را شکسته و بالای آن تثبیت کند، توانست یک الگوی مثلث صعودی را تکمیل کند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (10.71 دلار) تقریبا رو به بالاست و RSI هم در سطح 57 درصدی قرار گرفته و این یعنی گوی برتری در دست گاوها ست. 

البته خرس‌ها تمایلی ندارند که کار گاوها را ساده کنند. در حال حاضر آن‌ها قصد دارند که نمودار قیمت را به زیر محدوده حمایتی 11.199 تا 11.8028 دلار بکشانند. اگر در چنین کاری موفق شوند، نشان‌دهنده آن خواهد بود که خروج صعودی کنونی در واقع تله گاوها بود.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت چین لینک 24 اکتبر

از طرف دیگر، اگر خرس‌ها نتوانند قیمت را زیر محدوده حمایتی تثبیت کنند، نشان‌دهنده آن خواهد بود که گاوها در کاهش قیمت‌ها شروع به خرید و انباشت می‌کنند. این می‌تواند احتمال جهش قیمت تا 13.28 و بعد بالاتر از آن را افزایش دهد.

تحلیل قیمت چین‌لینک، 24 اکتبر (3 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است دوقلوهای وینکلوس: افزایش قیمت بیت‌کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است