خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت چین‌لینک، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 2 نوامبر (12 آبان)

تحلیل قیمت چین‌لینک، 2 نوامبر (12 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

چینلینک (LINK) در چند روز گذشته در یک کانال صعود معامله شده است. با اینکه سرعت صعودی نمودار کم بوده است ولی این آلتکوین با موفقیت توانسته قله‌ها و دره‌های افزایشی ایجاد کند.

در حال حاضر نمودار نرخ برابری قیمت LINK/USD بعد از مواجه به سطح مقاومت 13 دلار در حال اصلاح است. هر دو میانگین متحرک بدون شیب شده‌اند و RSI هم در نزدیکی سطح میانی است و این یعنی بین عرضه و تقاضا تعادلی ایجاد شده است.

احتمالا گاوها در کف کانال شروع به خرید و دفاع از این سطح حمایت کنند. اگر نمودار با قدرت از روی این سطح حمایت جهش کند، گاوها احتمالا بار دیگر تلاش خواهند کرد تا سطح مقاومت 13 دلار را پشت سر بگذارند.

حال اگر خرس‌ها قیمت را به زیر کانال صعودی ذکر شده بکشانند، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند نمودار را تا 8.3817 دلار و بعد 7.2869 دلار پایین آورد.

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک 2 نوامبر (12 آبان) اختصاصی ارزسنتر

در حال حاضر گاوها قصد دارند از خط روند صعودی دفاع کنند. اگر آن‌ها بتوانند قیمت را از خط روند نزولی رد کنند، نمودار می‌تواند حرکت صعودی خود تا 13 دلار را شروع کند.

البته EMA10 بدون شیب شده و RSI هم به محدوده منفی وارد شده است و این یعنی خرس‌ها قصد دارند در کوتاه مدت دوباره کنترل نمودار را به دست بگیرند.

اگر خرس‌ها بتوانند نمودار را به زیر خط روند صعودی بکشند، نمودار می‌تواند تا خط حمایت کانال سقوط کند. گاوها تلاش خواهند کرد تا از این سطح حمایت دفاع کنند و اگر موفق شوند، نمودار می‌تواند تا خط روند نزولی بالا بیاید.

 

تحلیل قیمت چین‌لینک، 2 نوامبر (12 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد کندل ماهانه بیت‌کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13 هزار دلار بسته شد