خانه مفاهیم پایه آلت کوین ها ارز دیجیتال لیسک (Lisk)

ارز دیجیتال لیسک (Lisk)

ارز دیجیتال لیسک (Lisk)

زمان مطالعه : 

3 دقیقه

لیسک پلتفرمی است که به منظور طراحی، ذخیره و نگهداری از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز ایجاد شده است. رمزپایهٔ این پلتفرم نیز لیسک نام دارد و برای پرداخت در سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلتفرم لیسک دارای ویژگی‌های فنی است که باعث می‌شود مجبوبیت‌های زیادی بین کاربران کسب کند.

ارز دیجیتال Lisk

اول از همه، باید در مورد احتمال ایجاد یک زنجیرهٔ جانبی مرتبط با شبکهٔ پروژه صحبت کنیم. صراحت و عمومی بودن بلاک چین تا حدی توسعه دهندگان را محدود می‌کند. به همین خاطر احتمال ایجاد زنجیره‌های اضافی در بلاک چین لیسک به منظور اضافه شدن امکانات جدید حس می‌شود.

استخراج لیسک امکان پذیر است،‌ با این حال، شیوهٔ استخراج آن نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است. در این شیوه، فرایند استخراج مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام است و استخراج سخت افزاری برای ارز دیجیتال لیسک تعریف نشده است. با این حال شرکت یک روش جایگزین انتخاب کرده است که با در اختیار داشتن ارز دیجیتال لیسک می‌توانید از سیستم پاداش دریافت کنید. در فوریه ۲۰۱۸ شرکت لیسک نام تجاری خود را تغییر داد.

نحوهٔ نگهداری

شما می‌توانید دارایی‌های خود را در کیف پول رسمی لیسک ذخیره کنید. این کیف هم اکنون در سایت رسمی شرکت قابل دسترس است و می‌توانید نسخه‌های موبایل و دسکتاپ آن را دانلود کنید. پس از دانلود باید آن را نصب کنید و فرایند ثبت نام را طی کنید. پس از اینکه ثبت نام کردید می‌توانید از تمامی مزایای کیف بهره‌مند شوید.

نحوهٔ خریداری

لیسک در فهرست فروش اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال از جمله بیت، بیت رکس، یو بیت و بلوم بیت قرار دارد. بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های رسمی این صرافی‌ها مقدار مورد نیاز ارز خود را خریداری کنید.

اول از همه، باید در مورد احتمال ایجاد یک زنجیرهٔ جانبی مرتبط با شبکهٔ پروژه صحبت کنیم. صراحت و عمومی بودن بلاک چین تا حدی توسعه دهندگان را محدود می‌کند.

بیشتر بخوانید: پلتفرم جدید ایجاد صندوق رمزنگاری شخصی

مزایا

الگوریتم اثبات سهام. لیسک بهترین راه برای درآمدزایی از راه دور است. شما می‌توانید با در اختیار داشتن لیسک در کیف پول خود آن را چندین برابر کنید.

همکاری با مایکروسافت. پلتفرم لیسک از نظر جذب سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۱۷ جزو ۱۰ ارز دیجیتال برتر قرار داشت و توانست با شرکت مایکروسافت قرارداد ببندد. این قرارداد باعث شد تا آزور (Azure)، فضایی برای ایجاد معماری رایانش ابری، فرایند توسعهٔ هر دو شرکت را بر عهده گیرد.

پشتیبانی فنی عالی و کمک‌های اجتماعی. کاربران می‌توانند به سرعت از پشتیبانی پاسخ دریافت کنند. کارشناسان توانسته‌اند به خوبی تمامی کاستی‌های شبکه را برطرف کنند.

ارز دیجیتال لیسک (Lisk)

منبع: changenow

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران
  • بنیمه بنیمه
    forward-like 25 تیر 99

    ممنون از مطالب