خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها کارمزد 20,000 دلاری یک کاربر لایت کوین

کارمزد 20,000 دلاری یک کاربر لایت کوین

کارمزد 20,000 دلاری یک کاربر لایت کوین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

یک کاربر لایت کوین اخیراً برای یک معامله کارمزدی معادل ۲۰۰ لایت کوین (معادل ۲۰,۵۰۰ دلار) پرداخت کرده است. این هزینه بزرگ مربوط به معامله‌ای است که فرستنده آن تنها ۸.۸۸ لایت کوین (معادل حدود ۹۱۰ دلار) را ارسال کرده است.

اتفاق جالب

به نقل از سایت رسمی لایت کوین، این معامله پس از اینکه در بلاک ۱۶۳۶۸۳۱ قرار گرفته، توسط یک استخر استخراج لایت کوین در چین استخراج شده است. این تراکنش مرموز، میانگین ​​کارمزد در شبکه لایت کوین را از حدود ۰.۰۵ به ۰.۷۰ دلار افزایش داد.

البته این میزان کارمزد متعلق به زمانی بود که لایت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ به بالاترین قیمت خود یعنی ۴۰۰ دلار برسد، قبل از اینکه اکثر ارزهای دیجیتال افت بیش از ۸۰ % را در بازار خرسی ارزهای دیجیتال تجربه کنند.

قابل‌ ذکر است که این کاربر لایت کوین، تنها ۸.۸۸ لایت کوین را با چنین کارمزد بالایی ارسال کرده است. به نظر می‌رسد که این تراکنش به گونه‌ای ساخته شده‌ که شخصی در حال تثبیت کمک‌های مالی آن‌ها بوده و در جایی که از آن سرچشمه می گیرد، خاتمه یافته است.

بیشتر بخوانید: تنها 30 درصد از استیبل کوین‌ها قابل استفاده هستند!

آدرسی که این تراکنش را ارسال کرد اولین بار در سال گذشته دیده شد و از آن زمان بیش از ۲۵۰۰ تراکنش را انجام داده‌ است و حال حاضر بودجه‌ای بیش از ۳۲۲.۶ لایت کوین دارد. بودجه بالا و فرکانس معامله نشان می‌دهد که این آدرس متعلق به یک کسب‌ وکار وابسته به ارزهای رمزنگاری، و نه یک فرد مستقل است.

کاربران در رسانه‌های اجتماعی هزینه معاملات بزرگ را بررسی کرده‌اند. در حالی که برخی معتقدند یک اشتباه صادقانه می‌تواند منجر به چنین هزینه گزافی شود، برخی دیگر نیز به نظریه‌های جایگزین اشاره کرده‌اند. یک کاربر ادعا می‌کند که این اتفاق می‌تواند پول‌شویی استخراج کنندگان باشد.

لازم به ذکر است که این، دفعه‌ی اولی نیست که یک معامله عادی با این مقدار کارمزد در فضای ارزهای دیجیتال انجام می‌گیرد. در اوایل سال جاری، یک استخر استخراج اتریوم تصمیم گرفت که یک بلاک با ۳۰۰,۰۰۰ دلار کارمزد را مسدود کند. بعدها کاربری که معامله را انجام داده بود فاش کرد که او بطور تصادفی معامله را با چنین کارمزد بالایی ارسال کرده‌ است.

پس از آن که ثابت شد که فردی که با استخر استخراج تماس داشته، همان کسی بوده که پشت معامله قرار داشته، استخر استخراج اتریوم Sparkpool تصمیم گرفت که به جای اینکه همه ۳۰۰,۰۰۰ اتریومی که کاربر فرستاده بود را برای خودش نگه دارد، آن را با وی تقسیم کند.

 

کارمزد 20,000 دلاری یک کاربر لایت کوین

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
اخراج ۱۸۰۰۰ نفر از کارمندان بانک داچ اخراج ۱۸۰۰۰ نفر از کارمندان بانک داچ