خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت لایتکوین، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت لایتکوین، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت لایتکوین، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

لایتکوین (LTC) از روی خط روند صعودی جهش کرده و حالا گاوها تلاش می‌کنند تا قیمت را از میانگین متحرک‌ها رد کنند. اگر خریداران بتوانند قیمت را در سطوح بالای میانگین متحرک‌ها تثبیت کنند، حرکت تا محدوده مقاومتی 51 تا 52.36 دلار ممکن خواهد شد.

البته بعید است که گاوها به این سادگی‌ها در این کار موفق شوند، چون خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا از سطح میانگین متحرک دفاع کنند. اگر نمودار نرخ برابری قیمت LTC/USD به سمت پایین تغییر جهت داده و خط روند صعودی رو هم بشکند، سقوط تا 42 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (47.99 دلار) رو به بالا ست و RSI هم در محدوده میانی قرار گرفته و این تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد. بنابراین ممکن است نمودار قیمت تا چند روز دیگر هم به صورتی بی روند نوسان داشته باشد، چون هم گاوها و هم خرس‌ها در حال تلاش برای غلبه بر دیگری هستند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 20 اکتبر

شکست محدوده مقاومتی ذکر شده و بسته شدن کندل روزانه در سطوح بالای آن یک الگوی سر و شانه معکوس را تکمیل خواهد کرد و در چنین صورتی روند صعودی می‌تواند ادامه یابد.

تحلیل قیمت لایتکوین، 20 اکتبر (29 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند