خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت لایت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت لایت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت لایت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در تاریخ 26 و 27 نوامبر لایتکوین با توجه به نمودار الگویی فیبوناچی در عدد 61.8 درصدی سطح حمایتی خود را در قیمت 64.8317 دلار پیدا کرد.

جهش قیمت لایتکوین بعد از عبور از این سطح قابل توجه بوده ولی خریداران همچنان در حال کلنجار برای عبور از محدوده مقاومتی 88 دلاری هستند. نمودار شاخص قدرت نسبی و میانگین متحرک قدرتمندی که شکل گرفته اند نشان دهنده برتری گاوها در این بازار است.

اگر آنها موفق به عبور از این سطح بشوند آنگاه روند رو به جلویی به سمت قیمت 93.9282 دلار و با قدرت بیشتری به سوی 100 دلار را شاهد خواهیم بود.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

اما در آنسوی بازار اگر خرسها تسلط پیدا کنند و از صعود قیمت جلوگیری کنند شاهد بی روندی و ایست در محدوده ای خاص از قیمت برای لایتکوین نیز قابل تصور است. در نهایت این بی ثباتی به نفع خرسها خواهد ود و می توانند قیمت را به سطح حمایتی قبلی در قیمت 64 دلار بکشانند.

تحلیل قیمت لایت‌کوین، 1 دسامبر (11 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند! بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند!