خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت لایتکوین، 22 اکتبر (1 آبان)

تحلیل قیمت لایتکوین، 22 اکتبر (1 آبان)

تحلیل قیمت لایتکوین، 22 اکتبر (1 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

لایتکوین (LTC) امروز جهشی قدرتمند کرد و به محدوده مقاومت حیاتی 51 تا 52.36 دلار رسید. اگر این آلتکوین بتواند در سطوح بالای این محدوده بسته شود، یک الگوی سر و شانه معکوس تکمیل خواهد شد.

این الگوی صعودی بازگشتی هدف احتمالی 61 دلاری دارد. میانگین متحرک‌ها نیز یک تقاطع صعودی را کامل کرده‌اند و RSI هم بالای 63 درصد است و این یعنی برتری به نفع گاوها ست.

البته خرس‌ها در محدوده مقاومتی ذکر شده دفاع سختی از خود نشان خواهند داد. اگر پولبک از سطوح کنونی سطحی باشد، نشان‌دهنده آن خواهد بود که معامله‌گران در سقف این محدوده مقاومتی ثبت سود نمی‌کنند و این احتمال شروع یک حرکت صعودی را افزایش خواهد داد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 22 اکتبر

از طرف دیگر اگر قیمت از سطوح کنونی به پایین برگردد و گاوها نتوانند در سطح 50 دلار جلوی کاهش قیمت را بگیرند، نمودار نرخ برابری قیمت LTC/USD می‌تواند دوباره تا میانگین متحرک‌ها اصلاح کند.

تحلیل قیمت لایتکوین، 22 اکتبر (1 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت! بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت!