خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت لایتکوین، 4 ژانویه (15 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت لایتکوین، 4 ژانویه (15 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت لایتکوین، 4 ژانویه (15 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز 2 ژانویه، قیمت لایتکوین حرکت صعودی قدرتمند خود را شروع کرد و بعد از پشت سر گذاشتن مقاومت 140 درصد، نیروی محرکه جدیدی گرفت تا به سمت اهداف بعدی خود حرکت کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، نمودار نرخ برابری LTC/USD در یک کانال صعودی 45 درجه قرار گرفته و بین سقف و کف این کانال معامله شده است. بعد از چند روز حرکت بی روند، نمودار قیمت در روز 2 ژانویه با کف این کانال برخورد کرد و با یک جهش قیمت به سمت سقف کانال حرکت کرد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال لایتکوین 4 ژانویه  (15 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال لایتکوین 4 ژانویه  (15 دی) اختصاصی ارز سنتر

هر دو میانگین متحرک 20 و 50 کندله به سمت بالا متمایل شده اند و شاخص RSI هم به سطح 85 درصدی در اواسط محدوده بیش خرید قرار گرفته و این یعنی کنترل نمودار کاملا در دست گاوها ست.

نفوذ بیش از حد RSI در محدوده بیش خرید می‌تواند هشدار دهنده باشد و خبر از حرکت تثبیتی یا اصلاحی نمودار را بدهد. اگر نمودار بعد از برخورد با سقف کانال و یا سطح مقاومت 185 دلار به پایین برگردد، حرکت تا سطح حمایت 150 دلار ممکن خواهد شد.

اما اگر گاوها اجازه ندهند که نمودار اصلاح چندانی را تجربه کند و دوباره موج صعودی بعدی شروع شود، احتمال شکست سطح مقاومت 185 دلار افزایش خواهد یافت.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 4 ژانویه  (15 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 4 ژانویه  (15 دی) اختصاصی ارز سنتر

از طرف دیگر اگر نمودار اصلاح خود را ادامه دهد، میانگین متحرک نمایی 20 کندله (142 دلار) می‌تواند سطح حمایت خوبی برای نمودار باشد. درصد شکسته شدن این سطح حمایت، انتظار کاهش قیمت تا کف کانال را خواهیم داشت.

تحلیل قیمت لایتکوین، 4 ژانویه (15 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید امضا کردند تا به‌عنوان ارز به رسمیت شناخته شود طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید امضا کردند تا به‌عنوان ارز به رسمیت شناخته شود