خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت لایتکوین، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت لایتکوین، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت لایتکوین، 26 اکتبر (5 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز 21 اکتبر، وقتی لایتکوین (LTC) توانست سطح مقاومت 51.50 دلار را شکسته و کندل روزانه خود را بالای آن تثبیت کند، یک الگوی سر و شانه معکوس را تکمیل کرد. این الگو هدف احتمالی 61.50 دلاری دارد و اگر این سطح هم پشت سر گذاشته شود، حرکت صعودی می‌تواند تا 64 دلار هم ادامه یابد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (51.30 دلار) رو به بالا ست و RSI هم به محدوده بیش خرید نزدیک شده و این یعنی کنترل نمودار در دست گاوها ست.

معمولا بعد از تکمیل یک الگوی بازگشتی، قیمت کاهش می‌یابد تا سطح خروج را تست کند. در این مورد، چنین حرکتی می‌تواند قیمت را تا 51.50 دلار پایین بیاورد. اگر قیمت از روی این سطح جهش کند، نشان‌دهنده آن خواهد بود که الگوی ذکر شده معتبر است.

البته اگر خرس‌ها نمودار نرخ برابری قیمت LTC/USD را به زیر EMA20 بکشانند، نشان‌دهنده کمبود تقاضا در قیمت‌های بالاتر خواهد بود. بنابراین به جای خرید در هنگام اصلاح، بهتر است بعد از جهش قدرتمند از روی یک سطح حمایت مستحکم اقدام به ورود کنیم.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت لایتکوین 26 اکتبر

 در نمودار چهار ساعته به سمت بالا ست و گاوها در چند روز گذشته در این سطح جلوی کاهش قیمت را گرفته‌اند. این نشان‌دهنده مثبت بودن جو بازار است و اینکه گاوها هر کاهش قیمت را به عنوان فرصتی برای خرید می‌بینند.

RSI به محدوده بیش خرید نزدیک شده است که باز هم دلیلی بر برتری گاوها ست. شکست سطح حمایت EMA20 می‌تواند اولین نشانه از این باشد که نیروی محرکه ضعیف شده است. چنین حرکتی می‌تواند منجر به سقوط نمودار تا 53 و بعد 51.50 دلار شود.

 

تحلیل قیمت لایتکوین، 26 اکتبر (5 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند