خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد!

دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد!

دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

دانشجویی خوش شانس حتی با ثروت تازه پیدا شده خود گفت که از “تجمل گرایی” مانند ماشین یا خانه جدید اجتناب خواهم کرد.

دانشجویی ادعا کرده است که به طور اتفاقی کلیدهای خصوصی شخصی را پیدا کرده است که بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد.طبق BitcoinHolderThankU ، کاربر Reddit پس از پیدا کردن کلیدهای از دست رفته ، 127 بیت کوین در 22 دسامبر ، توانست تقریبا 4.2 میلیون دلار از بیت کوین را نقد کند.

کاربر گفت: در نهایت من فروش 127 بیت کوین را با قیمت 33،439.02 دلار برای هر کوین منهای هزینه 0.15٪ انجام دادم. فروش خالص تقریباً 4.24 میلیون دلار بود. “

او ادعا می کند که در سال 2011 یا 2012 از طریق “نظرسنجی ، تماشای فیلم و انجام کارهای تصادفی” بیت کوین کسب کرده است تا در نهایت از سکه ها برای خرید ارز درون بازی برای بازی آنلاین DarkOrbit استفاده کند. گفته می شود که کلیدهای خصوصی هرگز واقعاً گم نشده بودند ، فقط در کامپیوتر قدیمی فراموش شده بودند.

اگر او چند هفته دیگر صبر می کرد و اقدام به فروش آن نمی کرد ، می توانست 1 میلیون دلار سود بیشتر کسب کند. از ماه دسامبر قیمت بیت کوین 41000 دلار را پشت سر گذاشته است.

او گفت: ” 8-9 سال HODL انجام دادم که این زمان بیشتر از زمان HODL اکثر کاربران این ارز است.” اگر فرصتی دوباره به من داده می شد قطعاً کارهای دیگری را انجام می دادم.”این دانشجو علی رغم ثروت ناگهانی که بدست آورده است می گوید از “تجمل گرایی” پرهیز خواهد کرد و قصد دارد بخش عمده ای از آن را به S&P 500 تخصیص دهد.

متأسفانه ، همه داستان های مربوط به کلیدهای فراموش شده چنین پایان خوشی ندارند. ممکن است بیش از 285 میلیون دلار بیت کوین در جایی در یک زباله دان انگلیس از دست رفته باشد.

دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بانک جی‌پی مورگان: ETF بیت کوین می‌تواند به قیمت آن ضربه بزند بانک جی‌پی مورگان: ETF بیت کوین می‌تواند به قیمت آن ضربه بزند