خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها سرمایه گذار اصلی ریپل از این شرکت شکایت کرد!

سرمایه گذار اصلی ریپل از این شرکت شکایت کرد!

سرمایه گذار اصلی ریپل از این شرکت شکایت کرد!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

بر اساس گزارش بلومبرگ، گروه مالی تتراگون (Tetragon Financial Group) در صدد است از شرکت ریپل شکایت کند.

جدیدترین پرونده شکایت علیه ریپل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا SEC مطرح شده است. SEC معتقد است ریپل از طریق فروش غیر قانونی اوراق بهادار ثبت نشده، مبلغ 1.3 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. بلومبرگ خاطر نشان می سازد که تتراگون روز دوشنبه شکایت مهر و موم شده ی خود را در دادگاه چانسری Delaware ثبت کرده است؛ در این شکایت به طور خاص خواسته شده است که سهام ترجیحی سری C ریپل بازپس گرفته شود.

تتراگون همچنین از دادگاه تقاضای رسیدگی سریع ، صدور قرار موقت اولیه و قرار بازداشت موقت را کرده است. تتراگون در سال 2019 (98) بودجه سری C ریپل را تأمین کرد که در مجموع 200 میلیون دلار بود.

دادخواست SEC علیه ریپل، مسائل اساسی برای شرکت ریپل و توکن آن به همراه داشته است؛ اگر آنطور که این مقام نظارتی ادعا می کند XRP یک اوراق بهادار باشد و شرکت ریپل آن را به صورت غیرقانونی فروخته باشد، این می تواند به معنای پایان داستان یکی از بزرگترین بازیگران حوزه ی کریپتو باشد .

از آنجا که SEC در ماه دسامبر (دی ماه) نسبت به شکایت قانونی علیه ریپل اقدام کرده است،  بیشتر صرافی های بزرگ رمزنگاری، کلیه معاملات XRP را متوقف کرده اند که این موضوع هزینه سنگینی برای توکن XRP داشته است. در ساعات اولیه روز سه شنبه، XRP از جایگاه چهارم از نظر ارزش بازار به جایگاه پنجم تنزل یافت. این توکن در سوم دسامبر (13 آذر) جایگاه سوم بازار را به دست آورده بود.

سرمایه گذار اصلی ریپل از این شرکت شکایت کرد!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ابراز خوشحالی موسسات از فعالیت خرده فروشان بیت کوین! ابراز خوشحالی موسسات از فعالیت خرده فروشان بیت کوین!