خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین جان مکافی پیش بینی خود را پس گرفت!

جان مکافی پیش بینی خود را پس گرفت!

جان مکافی پیش بینی خود را پس گرفت!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

جان مک آفی پیش بینی قبلی خود درباره قیمت آینده بیت کوین که به یک میلیون دلار خواهد رسید را رد کرد و به مردم گفت "بیدار شوید". جان مکافی یکی از طرفداران پروپاقرص ارزهای دیجیتال و کارآفرین بریتانی آمریکایی و همچنین بنیانگذار نرم افزار امنیتی McAfee ، درباره پیش بینی گذشته خود نسبت به قیمت بیت کوین در سال 2020  گفت که رسیدن به این رقم در حال حاضر منطقی نیست و مطمئنا امسال بیت کوین به این عدد نزدیک نخواهد شد و مردم باید بیدار شوند و حقایق را ببینند.

مک آفی از کل تولید ناخالص داخلی قاره آمریکای شمالی به عنوان مرجع مقایسه برای توضیح دلیل اینکه پیش بینی او فقط یک شوخی بوده استفاده کرد و گفت:

اگر قیمت بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد، یقینا معاملات حجم بازار آن از کل ذخیره تولید ناخالص داخلی قاره آمریکای شمالی بیشتر خواهد شد.

مکافی حالا از رمز ارز خود می گوید

جان مک آفی در توئیت اخیر خود، بیت کوین را به عنوان "ناقص ترین" فناوری رمزنگاری معرفی کرد! (احتمالا بخاطر راه اندازی رمز ارز جدید خودش). و این اولین باری نیست که این گونه از بیت کوین بدگویی می کند.

در اوایل سال جاری ، وی بیت کوین را به عنوان فناوری "باستانی" توصیف کرد و پیش بینی او از قیمت 1 میلیون دلار صرفا ترفند او برای فریب کاربران جدید در فضای ارزهای دیجیتال بوده است.

بیشتر بخوانید: روانشناسی معاملاتی بیت کوین

جان مکافی به تازگی رمز ارز مبتنی بر امنیت خود را با نام Ghost به بازار معرفی کرده و بر این مسئله تاکید داشته که هم این رمز ارز هم ارز دیجیتال جدید دیگری با نام Hex  بسیار کامل تر و مطمئن تر از بیت کوین هستند.

اطلاعات کامل تری از ارز دیجیتال Ghost  موجود است که مکافی تایید می کند این رمز ارز نسخه کپی شده از ارز دیجیتال PiVx بوده و بر پایه امنیت متمرکز است. 

احتمالا صحبت های مکافی در مورد بیت کوین و پس گرفتن حرف هایی که در گذشته راجع به طلای دیجیتال می زده بخاطر جلب توجه بیشتر عموم و مخاطبانش به پروژه جدید رمز ارزی خودش خواهد بود تا شاید به گفته وی حالا توجه مردم به این سمت کشیده شود.

جان مکافی پیش بینی خود را پس گرفت!

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
بیت کوین را فراموش کنید، آینده از آن بلاک چین است بیت کوین را فراموش کنید، آینده در اختیار بلاک چین است