خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین جهش بزرگ نهنگ بیت کوین

جهش بزرگ نهنگ بیت کوین

جهش بزرگ نهنگ بیت کوین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

اخیراْ یک نهنگ بیت کوین یک معامله ۴۰,۰۰۰ بیت کوینی را انجام داده که فقط BTC ۰.۰۰۰۱ پرداخت کرده است، به این معنا که برای جا به جایی ارز رمزنگاری به ارزش ۲۳۰ میلیون دلار، تنها ۵۷ سنت هزینه‌ی تراکنش داده‌ است.

جهش بزرگ نهنگ بیت کوین و تغییر ۵۷ سنت به ۲۳۰ میلیون دلار

مطابق با داده های بلاک چین، منابع مالی از آدرس هایی که از پروتکل های SegWit استفاده می کردند به آدرس های دیگر جا به جا شدند مانند نمونه ای که با bc۱  شروع می شود. SegWit به منظور کمک به ارتقا بهره وری در تراکنش های بیت کوین معرفی شد.

در رسانه‌های اجتماعی، برخی این گونه گمان می کنند که این معامله توسط یک کاربر محبوب Bitcointalk معروف به نام "Loaded" انجام شده است، کسی که به خاطر دارایی ۴۰ هزار بیت کوینی خود مشهور است.

مقدار اندک هزینه‌هایی که برای جابجایی مقدار زیادی بیت کوین پرداخت می‌شود، در برخی موارد، ثابت می کند که فلگ شیپ ارز دیجیتال مورد استفاده واقعی دارد، چرا که می‌تواند به مردم کمک کند تا پول زیادی در معاملات مرزی پس‌انداز کنند.

علاوه بر این، کسی که دقیقاً این معامله را انجام داده است مشخص نیست، چون Loaded هیچ گونه مداخله ای را تایید یا تکذیب نکرده است. این موضوع ثابت می‌کند که پول را می توان به طور ایمن، بدون نام، و تقریباْ رایگان، جابجا کرد و حدود ۲۳۰ میلیون دلار به آن منتقل کرد.

بیشتر بخوانید: کیف پول سوگی (Sugi)

جالب است بدانید که هزینه ۵۷ سنت ممکن است بالاتر از مقدار مورد نیاز باشد. این امر، به عنوان داده‌هایی که توسط آموزش بیت کوین و سازمان مشاوره به اشتراک گذاشته شده‌است، پیشنهاد کرده‌است که اکثر کاربران بیت کوین برای هزینه‌های تراکنش هایشان بیش از حد مورد نیاز، پرداخت داشته باشند، چرا که عدم انطباق بین هزینه‌های مورد نیاز برای تراکنش های خاص و پرداختی کاربران وجود دارد.

داده‌های شرکت نشان داد که، در ماه گذشته، معاملات مختلف بر روی این بلاک چین بیت کوین به ازای هر بایت، بیش از تعرفه پرداخت داشته اند. برای انجام این تراکنش ها بیش از سه بار قیمت پیشنهاد شد، که این قیمت های پیشنهادی بر مبنای "سریع‌ترین و ارزان‌ترین" بودند.

قابل‌ذکر است که ۲۳۰ میلیون دلار معامله زمانی رخ داد که در آن استفن D. Palley، یک شریک در اندرسون، یک شرکت حقوقی مستقر در آمریکا، اخیراْ مدعی شده‌است که ارزی مانند بیت کوین می‌تواند در حل مشکلات با پرداخت های کوچک موثر باشد.

جهش بزرگ نهنگ بیت کوین

2
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان) تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان)