خانه آموزش صرافی SUSHI در لیست ارز‌های بایننس

SUSHI در لیست ارز‌های بایننس

SUSHI در لیست ارز‌های بایننس
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

قرار گرفتن توکن SUSHI در لیست ارز‌های صرافی بایننس، بیش از اینکه به سیاست‌ها و دستورالعمل‌های این صرافی وابسته باشد، به استاندارد‌های گسترده صنعت ارز‌های دیجیتال بستگی دارد. 

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار صرافی بایننس، از زمان تاسیس این صرافی در سال 2017 تا کنون، با انتقادات بسیاری روبرو بوده است. البته این موضوع برای چهره‌های معروف ارز‌های دیجیتال مسئله تازه ای نیست اما این انتقادات پس از کلاهبرداری شف نومی، بنیانگذار ناشناس توکن SUSHI، افزایش یافت. 

بیشتر بخوانید: تفاوت صرافی متمرکز و صرافی غیرمتمرکز در دنیای ارزهای دیجیتال چیست؟ related_content

دنیای ارز‌های دیجیتال بیش از تناقض‌هایی که در این صنعت غیر متمرکز مالی وجود دارد، با چهره‌های ناشناس و متخلف دست و پنجه نرم می‌کند. در صورتی که ارز‌های دیجیتال و صنعت غیر متمرکز مالی خواستار یک سیستم دموکرات هستند و بر این باورند که بانکداری‌های متمرکز کارایی قبل را ندارند، باید مسئولیت ارزش گذاری‌ها را به مردم جامعه واگذار کنند. در غیر این صورت اقدامات آنها با دستورالعمل‌های ارز‌های دیجیتال مغایرت خواهد داشت. چانگ پنگ ژائو، نباید مانند بانک‌ها تنها با چندین پروژه و به منظور جلب اعتماد مردم، وعده‌های دروغین دهد. 

سرمایه‌گذاری روی توکن SUSHI 

اکنون مسئله ما قرار گرفتن این توکن در لیست ارز‌های صرافی بایننس نیست. سوال اصلی این است که آیا میتوان روی آن سرمایه‌گذاری کرد یا خیر. پاسخی برای این سوال وجود ندارد. فرد سرمایه‌گذار باید به خوبی تحقیق کرده و در نهایت تصمیم خود را عملی کند. 

همانطور که می‌دانید قوانین بایننس همیشه متغیر بوده است. تمایلات یک جامعه یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در تصمیمات بایننس برای فهرست کردن یک ارز است. مسئولیت این صرافی در قبال سرمایه‌گذاران نیز ایجاد بستری مناسب و امن برای آنها است. 

تصمیم درست برای سرمایه‌گذاری

بایننس اغلب معاملات ارزها و کوین‌هایی را که تحت نظر بورس اوراق بهادار ایالت متحده آمریکا را تایید و ثبت می‌کند. دیگر صرافی‌ها قوانین متفاوت و سختگیرانه تری را اعمال می‌کنند. اما اگر این صرافی نقش پررنگ تری در معاملات سرمایه‌گذاران داشته باشد، دچار مشکل شده و به طور ناخواسته خلاف قانون عمل کرده است. 

درست است که وضعیت این توکن نا‌مشخص است اما ابهامات و سوالات بسیاری در مورد آن وجود دارد. اختصاص دادن بخشی از توکن‌های برای توسعه کیف پول‌ها امری طبیعی است که اغلب بنیانگذاران انجام می‌دهند. این مسئله به این معنا است که بنیانگذاران به وجوه سرمایه‌گذاران دسترسی کامل دارند.

 

blockquote

اقدام ناگهانی ناومی، بسیار ناگوار بود اما چانگ پنگ ژائو نیز در این اقدام او نقش داشته است.دیوید هافمن، روزنامه نگار و تحلیلگر

blockquote

SUSHI در لیست ارز‌های بایننس

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ملاک‌های سرمایه‌گذاری برای انتخاب توکن مناسب چیست؟ ملاک‌های سرمایه‌گذاری برای انتخاب توکن مناسب چیست؟