خانه اخبار اخبار جهان Paypal، در صدد خرید شرکت‌های ارز دیجیتال از جمله بیتگو

Paypal، در صدد خرید شرکت‌های ارز دیجیتال از جمله بیتگو

Paypal، در صدد خرید شرکت‌های ارز دیجیتال از جمله بیتگو
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

درست یک روز پس از اطلاعیه رسمی برای ارتقای سیستم خدماتی ارزهای  دیجیتال، پی‌پل به مذاکره و بررسی شرایط برای خرید شرکت‌های ارزهای دیجیتال مانند (BitGo) بیتگو پرداخت. 

پی‌پل که در زمینه تکنولوژی‌های مالی پیشرو است، در تلاش است تا برخی شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال را خریداری کند. این شرکت بزرگ برای ارتقای جایگاه و موقعیت خود چندی پس از ورودش به بازار ارزهای دیجیتال این خبر را منتشر کرد. بنابر گزارشات اخیر، امکان لغو مذاکرات وجود دارد که در این صورت احتمالا پی‌پل به گزینه‌های دیگری روی خواهد آورد.

شرکت بیتگو

بیتگو در سال 2013 تاسیس و به عنوان متولی دنیای ارزهای دیجیتال مشهور شد. پس از آن، این سازمان همکاری‌های خود را گسترش داد و خدماتی همچون وام‌دهی را در زمینه رمز ارز گسترش داد. این شرکت نوپا 69.5 میلیون دلار افزایش بودجه داشته و در سال 2019 سرمایه‌ای معادل 170 میلیون دلار را جمع‌آوری کرده است.

بیتگو اولین شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در آمریکاست که توانست مجوز کارگزار-معامله‌گر، کارگزار انتقال سهام و صندوق سرمایه‌گذاری را کسب کند. به گفته مایک بلشی (Mike Belshe)، مدیر عامل این شرکت، بسیاری با این خرید مخالف هستند. برای مثال (Thorchain (RUNE، بر این باور است که شرکت پی پل تخصصی در این حوزه نداشته و به خوبی عمل نخواهد کرد. 

بیشتر بخوانید: پی‌پال قصد دارد توکن خود را به بازار عرضه کند related_content

لازم به ذکر است که شرکت‌های متعددی در بیتگو سرمایه‌گذاری کرده اند. شرکت‌هایی همچون Goldman Sachs, Galaxy Digital Ventures, Valor Equity Partners, Craft Ventures, DRW, and Redpoint Ventures. علاه بر این بیتگو به شرکت‌هایی نظیر کوین‌بیس، بایننس و نکسو خدمات متفاوتی اراه می‌دهد. 

بیشتر بخوانید: بعد از اعلام خبر پشتیبانی پی پال از ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین از 12300 دلار گذشت! related_content

خوب است بدانید که بیتگو تنها شرکتی نیست که توانسته پی پل را به خود جذب کند. شرکت های ارز دیجیتال بسیاری وجود دارند که پی‌پل ممکن است تصمیم به خریدآنها بگیرداما تاکنون نامی از آنها نبره است. با توجه به نوع ارائه خدمات پی‌پل در حوزه ارزهای دیجیتال، می‌توان گفت که این شرکت به‌عنوان یک کاستودین وارد این حوزه می‌شود و این مسئله دلیل علاقه آن به بیتگو را روشن می‌کند. 

Paypal، در صدد خرید شرکت‌های ارز دیجیتال از جمله بیتگو

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت استلار، 26 اکتبر (5 آبان) تحلیل قیمت استلار، 26 اکتبر (5 آبان)