خانه اخبار اخبار جهان حجم معاملات ارز دیجیتال پی پال طی 24 ساعت به 242 میلیون دلار رسید

حجم معاملات ارز دیجیتال پی پال طی 24 ساعت به 242 میلیون دلار رسید

حجم معاملات ارز دیجیتال پی پال طی 24 ساعت به 242 میلیون دلار رسید
زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

حجم معاملات روزانه کریپتو غول پرداخت پی پال (PayPal) به بیش از 240 میلیون دلار رسید. آیا این اتفاق خبر خوبی برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال است؟

رغول پرداخت جهانی پی پل، رکورد حجم معاملات روزانه پیشین خود را دو برابر کرده است. طی روز 11 ژانویه (22 دی)، 242 میلیون دلار دارایی دیجیتال در این پلتفرم معامله شد. به استناد پلتفرم جمع‌آوری داده بازار کریپتو نامیکس (Nomics)، بالاترین رکورد حجم معاملات رمز ارزی در پی پال، برابر با 129 میلیون دلار  و متعلق به روز 6ام ژانویه بود. از اول ژانویه، حجم مبادلات روزانه این غول پرداخت، از کف 22.8 دلاری رشد 950 درصد رشد داشته است.

همزمانی افزایش حجم معاملات پی پال با رالی صعودی بیت کوین

با افزایش حجم معاملات پی پال و همچنین رالی بیت کوین به سقف‌های تاریخی جدید، این شرکت پرداخت مستقر در ایالات متحده توانسته توجه تریدرهای خرد را به خود جلب کند. مجری شبکه ناگتس نیوز ( Nuggets News)، الکس ساندرز (Alex Saunders)، اظهار داشته است که این افزایش در حجم مبادلات PayPal، احتمالا نشانه‌ای از رشد پذیرش میان تریدرهای خرد است. وی در توییتی گفته «[خریداران] خرد از راه رسیده‌اند»:

با اینکه افراد زیادی در جامعه رمز ارزها ورود پی‌پل به حوزه کریپتو را به دلیل جذب کاربران جدید به سوی دارایی‌ها دیجیتال تحسین کرده‌اند، اما برخی دیگر با انتقاد از PayPal گفته‌اند که این سرویس خدمات پرداخت دروازه‌ای را ایجاد کرده است که از عملیات برداشت پشتیبانی نمی‌کند. یکی از کاربران توییتر به نام توماس زوبل (Toomas Zobel) گفته افزایش حجم معاملات پی پال، نشات گرفته از خروج افراد خرد از بازار است:

 

blockquote

آیا راهی هست که بتوان گفت این حجم نتیجه خرید است یا فروش؟ در این ریزش قیمت شدید، احتمالا به‌جای ایجاد فشار خرید، فقط فروشندگان خرد از بازار خارج شده‌اند.

blockquote

صحبت‌های پیرامون اینکه رکورد جدید حجم مبادلات در پی پل عامل صعودی است یا نزولی، تنها مدتی پس از اظهارات مدیر عامل نکسو (Nexo)، آنتونی ترنچف (Trenchev)، صورت گرفته است. وی گفته بود ریزش اخیر قیمت بیت کوین، برگرفته از ذخیره سود توسط سرمایه‌گذاران خرد است.

دسترسی به خدمات رمز ارزی پی پل از طریق صرافی ایت‌بیت پاکسوس امکان پذیر است. PayPal صرافی ایت‌بیت را جهت مدیریت تراکنش‌های کریپتویی خود پیش از راه‌اندازی سرویس مربوطه طی اکتبر 2020 (مهر 99) انتخاب کرده بود. پی پال قرار است در ماه‌های آینده خدمات ارز دیجیتال خود را به 26 میلیون فروشگاه ارائه دهد، که احتمالا تقاضای بیشتری برای سرویس‌های کریپتویی شرکت‌ها به‌همراه خواهد داشت.

حجم معاملات ارز دیجیتال پی پال طی 24 ساعت به 242 میلیون دلار رسید

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
نظرات پیتر برنت در مورد نمودار صعودی جذاب بیت کوین چیست؟ نظرات پیتر برنت در مورد نمودار صعودی جذاب بیت کوین چیست؟