خانه اخبار اخبار جهان پی‌پال قصد دارد توکن خود را به بازار عرضه کند

پی‌پال قصد دارد توکن خود را به بازار عرضه کند

پی‌پال قصد دارد توکن خود را به بازار عرضه کند
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

غول بزرگ پرداخت دیجیتال، پی‌پال، بعد از اینکه رسما از ورود به دنیای رمز ارزها خبر داد، احتمالا قصد دارد رمزارز خود را صادر کند.

خانم ملتم دمیرویس، مدیر امنیت شرکت مدیریت دارایی دیجیتال CoinShares می‌گوید که اگر پی‌پال بعد از اعلام حمایتش از رمز ارزها، اقدام به صدور رمزارز خود کند، تعجب نخواهد کرد.

دمیرویس دیروز در مصاحبه ای با بخش Fast Money در CNBC گفت:

 

blockquote

اگر پی پال در شش تا 12 ماه آینده ، ارز دیجیتال خود شبیه به دلار دیجیتال بسیاری از کمپانی های پرداخت را راه اندازی کند، من تعجب نخواهم کرد.

blockquote

دمیرویس گفت که پی‌پال ممکن است به راه اندازی توکن خود علاقمند باشد، چون پروژه ی راه اندازی توکن فیس‌بوک یعنی لیبرا را ترک کرد. یکی از اعضای Libra Association در زمان راه اندازی پروژه در ماه ژوئن 2019 گفت:

 

blockquote

پی پال چند ماه بعد از شروع مراحل اولیه ی راه اندازی پروژه ی لیبرا این پروژه را ترک کرد و مدعی شد که «دوست ندارد قوانین نظارتی در لیبرا باعث دردسر در تجارت پی پال شود.»

blockquote

مدیر عامل پی پال، دن شولمن، بعداً گفت که:

 

blockquote

این مقررات و انطباق برای پی پال به عنوان شرکتی مورد اعتماد در سراسر جهان اساسی است. وی همچنین اظهار داشت كه پی پال در حال تولید محصولی است كه “لزوماً قابل رقابت با Libra نیست.”

blockquote

پی پال دیروز رسماً اعلام کرد که این کمپانی قابلیت خرید، نگهداری و فروش تعدادی از رمز ارزها از جمله بیت‌کوین، اتریوم، بیت‌کوین کش و لایتکوین را مستقیماً با کیف پول دیجیتال پی پال ارائه خواهد کرد.

با این ویژگی جدید، مشتریان پی پال می‌توانند از اوایل سال 2021  از دارایی رمزنگاری خود برای خرید در هر یک از 26 میلیون مرکز خرید طرف قرارداد پی پال در سراسر جهان استفاده کنند.

پی‌پال قصد دارد توکن خود را به بازار عرضه کند

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ارزش سهام پی‌پل پس از پذیرش بیت‌کوین، ۱۷ درصد افزایش یافته است! ارزش سهام پی‌پل پس از پذیرش بیت‌کوین، ۱۷ درصد افزایش یافته است!