خانه اخبار ارزها ادامه جهش آلت کوین‌ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین

ادامه جهش آلت کوین‌ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین

ادامه جهش آلت کوین‌ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

اخبار مالی روز پنجشنبه گزارش داد که انتظار میرود بانک خلق چین (PBOC) نرخ اصلی وام (LPR) را در آینده نیز ثابت نگه دارد، تا به این ترتیب به کاهش میزان وام‌های شرکتی کمک کند.

به گزارش دیکریپت، بعد از انتشار اخبار مربوط به خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا و همچنین اخبار مربوط به علاقه‌مندی چند شرکت بزرگ به خرید و پذیرش بیت کوین، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال به رکورد تاریخی جدیدی دست یافت. اما در چند روز گذشته قیمت بیت کوین در محدودهٔ ۴۸ هزار دلار در نوسان بوده و این فرصت را به آلت کوین‌ها داده تا روند صعودی در پیش بگیرند.

قیمت اتریوم، بزرگترین آلت کوین بازار ارزهای دیجیتال، امروز در حدود ۱,۸۴۰ دلار معامله می‌شود و نسبت به روز گذشته تقریبا ثابت است. اتریوم در هفته اخیر رشدی ۱۵ درصدی را تجربه کرده است.

در ۲۴ ساعت اخیر، قیمت ریپل با ۲ درصد کاهش به قیمت ۰.۶۱ دلار، قیمت کاردانو با ۴.۷۴ درصدکاهش به ۰.۸۸ دلار و قیمت پولکادات با ۳.۷ درصد کاهش به ۲۸.۳ دلار رسیده‌ است.

اما این بازده روزانه منعکس‌کنندهٔ عمکلرد خوب این ارزها در هفتهٔ اخیر نیست. تمام آلت کوین‌های بزرگ بازار در هفتهٔ اخیر رشد چشمگیری داشته‌اند. در این هفته، ریپل ۴۴ درصد، کاردانو ۳۷ درصد و پولکادات ۴۷ درصد رشد کرده‌اند.

دیگر کوین‌های بالای جدول هم عملکرد آرام اما مثبتی داشته‌اند. بیشترین رشد هفتگی متعلق به بایننس کوین است؛ قیمت BNB در ۲۴ ساعت اخیر ۱ درصد کاهش داشته، اما در هفتهٔ اخیر با ۹۲ درصد رشد به ۱۳۱ دلار رسیده است.

قیمت استلار با ۳ درصد کاهش در روز اخیر و ۴۸ درصد افزایش در هفتهٔ گذشته، به ۰.۵۵ دلار رسیده است.

علاوه بر این، قیمت لایت کوین ۸ درصد در روز گذشته و ۴۹ درصد هم در هفتهٔ گذشته افزایش یافته و به ۲۲۲ دلار رسیده است. چین لینک هم عملکرد قابل‌قبولی داشته و به ترتیب با ۱۲ و ۴۳ درصد رشد در روز و هفتهٔ اخیر، به ۳۴ دلار رسیده است.

دوج کوین، دوازدهمین ارز بزرگ بازار ارزهای دیجیتال با ارزش بازار ۸.۴ میلیارد دلاری، در هفتهٔ گذشته ۱۹ درصد افزایش قیمت داشته و با قیمت ۰.۰۶۶ دلار معامله می‌شود. قیمت دوج کوین پس از توجه تعدادی از افراد مشهور به یک‌باره افزایش یافته است؛ شاخص‌ترین چهره‌ای که به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک کرده، ایلان ماسک است.

سال نوی چینی و تعطیلات ۱۶ روزهٔ آن که از روز گذشته شروع شده است، معمولا باعث کاهش قیمت ارزهای دیجیتال می‌شود، چراکه سرمایه‌گذاران چینی در این مقطع از سال بخشی از کوین‌های خود را می‌فروشند. با این حال، تحلیل‌گران معتقدند که حالا سهم زیادی از بازار متعلق به سرمایه‌گذاران نهادی غربی است و به همین دلیل، سال نوی چینی تأثیر زیادی بر قیمت بیت کوین و آلت کوین‌‌ها نخواهد داشت.

ادامه جهش آلت کوین‌ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
نوسانات شدید قیمت بیت کوین؛ سقوط، احیا و دوباره کاهش نوسانات شدید قیمت بیت کوین؛ سقوط، احیا و دوباره کاهش