خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین به عقیده پیتر برنت، احتمال 1 میلیون دلاری شدن بیت کوین 50 درصد است

به عقیده پیتر برنت، احتمال 1 میلیون دلاری شدن بیت کوین 50 درصد است

به عقیده پیتر برنت، احتمال 1 میلیون دلاری شدن بیت کوین 50 درصد است
زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

تریدر افسانه‌ای پیتر برنت گفته 50 درصد احتمال دارد که قیمت بیت کوین 1 میلیون دلاری شود و و حرکت به سوی جهت مخالف نیز به همین اندازه محتمل است.


 

پیتر برنت (Peter Brandt) که بیش از 50 سال از عمر خود را به معامله در بازار کالا مشغول بوده، گفته است که برای آینده بیت کوین، احتمال مساوی و برابری بین صعود باورنکردنی به قیمت 1 میلیون دلار و همچنین فروپاشی به صفر وجود دارد.

بیت کوین بزرگترین دارایی پیتر برنت

این تریدر کالای افسانه‌ای که دستی هم در بازار BTC دارد، در توییتی نظر خود را نسبت به این رمز ارز و مقدار دارایی خود بیان کرده است. آقای برنت گفت که وی یک ماکسیمالیست بیتکوینی نیست، اما BTC بزرگترین دارایی غیر املاک و مستغلات وی است. با این وجود، به اعتقاد وی Bitcoin همانند شکر یا لوبیا، صرفا یک داریی معمولی معاملاتی است.

شانس 50 درصدی 1 میلیون دلاری شدن یا رسیدن به صفر

پیتر برنت پیش‌بینی کرده است که شانس و احتمال 1 میلیون دلاری یا صفر شدن قیمت بیت کوین برابر است:

 

blockquote

به نظرم 50 درصد احتمال دارد که به یک میلیون دلار و 50 درصد به صفر دلار برسد.

blockquote

اخیرا نیز مدیر عامل صرافی کراکن، جسی پاول (Jesse Powell)، گفته بود که احتمال یک میلیون دلاری شدن BTC وجود دارد و رخداد این اتفاق هم «بسیار منطقی» است.

پیش‌بینی یک میلیون دلاری شدن بیت کوین توسط جان مکافی

این پیش‌بینی برای اولین بار حدود یک سال پیش توسط جان مکافی (John McAfee)، مالک نرم‌افزار آنتی ویروس مکافی و فعال حوزه کریپتو، مطرح شده بود. وی گفته بود که تا 31 دسامبر 2020 (11 دی 99) یا بیت کوین یک میلیون دلاری می‌شود، یا یکی از اعضای خصوصی بدن خود را جلوی دوربین تلویزیون ملی خواهد خورد! اما در اوایل سال 2020، وی دیدگاه خود را نه تنها درباره قیمت بیت کوین تغییر داد، بلکه حتی این رمز ارز را به یک فناوری عصر حجری تشبیه کرد.

هم‌اکنون آقای مکافی به اتهام دور زدن قوانین پرداخت مالیات طی 8 سال گذشته، در یکی از زندان‌های اسپانیا به سر می‌برد و منتظر استرداد و محاکمه در ایالات متحده است. اخیرا نیز وی به کلاهبرداری اوراق بهادار، پولشویی و کلاهبرداری از طریق رایانه متهم شده است. آقای مکافی در توییتی که در روز شنبه منتشر کرده بود، اظهار داشت که ادعاهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه وی در خصوص رمز ارزها، اغراق شده است.

به عقیده پیتر برنت، احتمال 1 میلیون دلاری شدن بیت کوین 50 درصد است

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
شوالیه تاریکی برمی‌خیزد؛ بتمن نیز به دنیای NFT ها راه یافت شوالیه تاریکی برمی‌خیزد؛ بتمن نیز به دنیای NFT ها راه یافت