خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین

رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین

رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین
زمان مطالعه : 5 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

Peter Diamandis : هفت سال پیش ، من نوشتم که بیت کوین از مرحله فریبنده خود به یک مرحله بسیار مخرب در حال حرکت است. در آن زمان ، یک بیت کوین 600 دلار ارزش داشت.

همین هفته گذشته ، بیت کوین به بالاترین رکورد 40،000 دلار رسید (ارزش آن در یک ماه دو برابر شد) و ارزش همه ارزهای رمزپایه از 1 تریلیون دلار فراتر رفت. و ماه گذشته ، صرافی ارز دیجیتال Coinbase ، با ارزش ترین شرکت رمزنگاری در ایالات متحده ، درخواست IPO کرد.

پس چرا باید مراقبت باشید؟

از آنجا که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در حال تغییر شکل دادن به طرز تفکر و استفاده از آن هستند که پول سازی را بیش از هر زمان دیگری دیجیتالی ، غیرمادی و دموکراتیک می کند.من از بدو تأسیس بیت کوین را ردیابی می کردم و سالهاست که در بازار فعال هستم. من حتی بیت کوین را به عنوان مبلغی برای شرکت در اجلاس سالانه Abundance 360 Mastermind پذیرفته ام.و من در مورد چشم انداز آینده بیت کوین هیجان زده هستم.در وبلاگ امروز ، من در مورد چیستی بیت کوین ، تکامل آن و چگونگی مشارکت در این مورد بحث خواهم کرد.بیایید بررسی کنیم …

بیت کوین دقیقاً چیست؟

برای مبتدیان ، بیت کوین یک ارز دیجیتال است. همانطور که در بالا اشاره کردم ، ارزش فعلی یک بیت کوین در حدود 40000 دلار است. بیت کوین به 8 رقم اعشار یا 0.00000001 BTC تقسیم می شود. می توانید چیزهایی را با بیت کوین بخرید ، چیزهایی را با بیت کوین بفروشید و بیت کوین را با ارزهای دیگر مبادله کنید (و بالعکس).

در هسته اصلی خود ، بیت کوین یک ارز هوشمند است که توسط مهندسان بسیار آینده نگر طراحی شده است. این نیاز بانک ها را از بین می برد ، از شراکت های اعتباری ، هزینه های مبادله ارز ، هزینه های انتقال پول خلاص می شود و نیاز به وکلا در بسیاری از مواقع ، کاهش و در نتیجه باعث کاهش هزینه های اضافی می شود.

از همه مهمتر ، این یک “ارز نمایی” است که طرز فکر ما درباره پول تغییر خواهد داد. تقریباً به همان روشی که ایمیل طرز فکر ما از طریق نامه را تغییر داد. (آیا می توانید زندگی را قبل از ایمیل به یاد بیاورید؟)

اگر کار من را دنبال کرده باشید ، می فهمید که من با استفاده از رویکرد 6D خود ، فناوری های نمایی را آموزش و پیگیری می کنم.بیت کوین ، رویکرد 6D را کاملاً ردیابی می کند. بگذار توضیح بدهم.

بیت کوین چگونه رویکرد 6D را دنبال می کند؟

  • دیجیتالی شده : بیت کوین پول دیجیتالی است – این یک ارز جهانی و کاملاً دیجیتالی است. هر بیت کوین در فضای مجازی مورد معامله ، کسب ، فروش ، مبادله و خرید قرار می گیرد. به همین دلیل ، آن طبق قانون مور زندگی می کند و روی منحنی نمایی حرکت می کند.
  • فریبنده : نرم افزار بیت کوین در سال 2009 برای عموم منتشر شد و برای چند سال اول در مرحله فریبنده خود رشد کرد. تعداد کمی از افراد از آن استفاده کردند و آن را پذیرفتند. اما با وجود تعداد بی شماری از استارت آپ های رمزنگاری شده در سال های اخیر کیف پول جهانی و دارایی های دیجیتالی ارائه شده ، بیت کوین بیش از هر زمان دیگری در دسترس است. مرحله فریبنده آن به پایان رسیده است.
  • اختلال: بیت کوین اکنون در اواسط مرحله مختل کننده خود قرار دارد ، جایی که مقبولیت و ارزش آن در حال انفجار است. سه صرافی بزرگ ارز رمزنگاری شده در سطح جهان (Binance ، Huobi و Coinbase ) ده ها میلیون کاربر و صدها میلیارد دلار حجم معاملات با هم دارند. برای درک بهتر پیشرفت بیتد کوین و مسیر نمایی آینده ، نمودار زیر را ببینید.
  • ماده زدایی کردن: بیت کوین در حال حذف پول فیزیکی ( اسکناس و سکه ) و حتی کارت های اعتباری است. اما بیش از این ، نیاز به بانک های مرکزی ، وکلا و صرافی ها را از بین میبرد.
  • خالص سازی: بیت کوین واسطه ها (بانک ها ، وکلا ، صرافی ها) را از بین می برد و از هزینه معاملات کمتر می شود.
  • دموکراتیک کردن: بیت کوین دسترسی به سرمایه را در دسترس همه قرار می دهد ، جایی که هیچ بانکی ، خودپردازی و تأمین کننده کارت اعتباری وجود ندارد. در نهایت ، همانطور که ما (در طی 3 سال آینده) به دنیایی با 8 میلیارد انسان متصل به دیجیتال منتقل می شویم ، بیت کوین ارز را برای هر کسی که به اینترنت متصل است در دسترس قرار می دهد.

تکامل Bitcoin و چگونگی ادامه اختلال توسط آن

باری سیلبرت ، بنیانگذار و مدیر عامل گروه ارزهای دیجیتال ، به عنوان مهمان من در کنفرانس Exponential Finance University Singularity درباره بیت کوین در سال 2014 صحبت کرد.در آن زمان ، او خط روند کوتاه مدت این فناوری را ترسیم کرد ، که من را در جستجوی لحظه رابط کاربری خود قرار داد: این نقطه زمانی است که یک کارآفرین قطعه ای از نرم افزار رابط را طراحی می کند که استفاده از بیت کوین را آسان می کند.ما در سال گذشته به آن لحظه رسیده ایم.

با توجه به پیش بینی های باری ، من پنج مرحله برای بیت کوین شرح داده ام که به شما کمک می کند که کجا را ببینید و کجا می تواند برود :

مرحله 1: دوره 2009 تا 2011 فاز آزمایش اولیه بیت کوین بود (یعنی فریبنده). در اینجا این نرم افزار برای عموم منتشر می شود و اکثر فن آوران و هکرها شروع به بازی با کد می کنند. در این مرحله ، هنوز ارز مشخصی برای ارز وجود ندارد. استخراج بیت کوین آسان بود و توسط یک شخص در MacBook یا PC انجام می شد.

مرحله 2: در سال 2011 آغاز “مرحله اولیه آداپتور” بود هیاهوها و فشارهای زیادی در اوایل انجام شد. ارزش آن از کمتر از 1 دلار به بیش از 30 دلار رسید. این باعث تحریک نسل اول شرکت های بیت کوین برای ایجاد زیرساخت های اساسی شد: کیف پول ، پردازنده های تجاری ، عملیات استخراج ، مبادلات و غیره .

مرحله 3: از سال 2012 تا اواسط سال 2014 آغاز “مرحله سرمایه گذاری خطرناک” بود. افرادی مانند Marc Andreessen ، Google Ventures ، Benchmark و دیگران ، سرمایه گذاری در شرکت های نسل 2 بیت کوین را آغاز کردند. در سال 2018 ، سرمایه گذاران خطرپذیر ، 1.3 میلیارد دلار در شرکت های بلاکچین سرمایه گذاری کردند و از آن زمان هزاران شرکت بیت کوین ، بودجه دریافت کرده اند.

مرحله 4: “مرحله اخلالگر” در سال 2014 با ورود وال استریت به بازار بیت کوین آغاز شد. در این مرحله ، ما شروع به دیدن پول های سازمانی کردیم که ارزهای دیجیتال را به عنوان یک کلاس دارایی تأیید می کنند. آنها معامله آن را آغاز کردند ، سرمایه گذاری کردند و محصولاتی را در اطراف آن ایجاد کردند. در سال 2020 موسساتی مانند Fidelity و PayPal بودجه بیت کوین را راه اندازی کردند و شرکت هایی مانند Square و Microstrategy حتی خرید ارز بیت کوین را با سرمایه شخصی خود آغاز کرده اند. با ورود این بازیکنان بزرگتر ، بیت کوین نظم بیشتری پیدا کرده و از افزایش قیمت های ناگهانی و بی ثباتی های دیوانه وار در مراحل قبلی خود دور می شود.

مرحله 5: سرانجام ، “مرحله پذیرش گسترده مصرف کنندگان جهانی” آغاز می شود. اینجاست که بیت کوین به یک بازیگر اصلی در اقتصاد جهانی تبدیل می شود. درست در سال گذشته ، JPMorgan اولین ارز رمزنگاری شده تحت حمایت بانک ایالات متحده ، “کوین JPM  ” را منتشر کرد که این فناوری را بیشتر قانونی می کند. همچنین انتظار می رود که Goldman Sachs به زودی سکه خود را روانه بازار کند. همانطور که مصرف کنندگان احساس می کنند استفاده از بیت کوین آسان ، مطمئن و ایمن است ، رشد نمایی این فناوری آغاز می شود.

و سال گذشته ارزش بیت کوین چهار برابر شد. بیش از 11.9 میلیون انتقال به کیف پول های شخصی در سال 2020 اتفاق افتاده است ، در حالی که در سال 2017 حدود 9.1 میلیون انتقال اتفاق افتاده است. بیت کوین در حال حاضر به بالاترین رکورد در سال جاری رسیده است و در حال حرکت به سوی مادی سازی ، دمونیزه کردن و دموکراتیزه کردن جامعه ما است.

رویکرد های Peter Diamandis برای بیت کوین

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود! اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!