خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین آنتونی پامپلیانو: هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست

آنتونی پامپلیانو: هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست

آنتونی پامپلیانو: هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

پس از آنکه بیت‌کوین در روز جمعه از سد مقاومتی 11 هزار دلار عبور کرد، آنتونی ‌پامپلیانو (Anthony Pompliano)، با توئیتی به تمجید از BTC پرداخت و نهادهایی که دست به خرید این رمزارز نزده‌اند را سرزنش کرد. وی همچنین بیت‌کوین را پرسودترین دارایی خواند.

بیت‌کوین از خواب بیدار می‌شود و به همه یادآوری می‌کند که چرا پادشاه است

آنتونی ‌پامپلیانو (معروف به پامپ)، بنیان‌گذار و شریک کمپانی Morgan Creek Digital، توئیتی را منتشر کرد تا به جامعه رمزارزی یادآوری کند که بیت‌کوین اکنون می‌گوید «بیایید به سمت من». پس از اینکه Microstrategy و Square دست به خرید تقریباً 50 میلیون دلار بیت‌کوین زدند، این رمزارز سرانجام مقاوت 11 هزار دلار را شکست و به نظر می رسد که به سمت 12 هزار دلار در حرکت است.

بیشتر بخوانید: جک دورسی، مالک Square معادل 50 میلیون دلار بیت‌کوین خریداری کرد related_content

پس از آن‌که کیث مککالا، بنیان‌گذار شرکت Hedgeye Risk Management تمام بیت‌کوین‌های خود را فروخت، این رمزارز شروع به افزایش کرد.

هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست

آنتونی ‌پامپلیانو در توییت اخیر خود عنوان کرد که نهادهای مالی (به غیر از Microstrategy، Square و Grayscale که در سال جاری مقدار زیادی بیت‌کوین خریداری کردند) به زودی خود را بابت عدم سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین سرزنش می‌کنند.

وی به سرمایه‌گذاران نهادی که در جستجوی بهترین دارایی‌های مقاوم در برابر ریسک و با بازدهی بالا هستند یادآوری کرد «هیچ چیزی بهتر از بیت‌کوین» نیست. پامپ همچنین یادآور شد که در حال حاضر سرمایه‌گذاران نهادی حداقل 513.542 BTC را در موجودی خود ذخیره کرده‌اند.

آنتونی پامپلیانو: هیچ چیز بهتر از بیت‌کوین نیست

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
برخی اصطلاحات رایج در خرید و فروش ارزهای دیجیتال برخی اصطلاحات رایج در خرید و فروش ارزهای دیجیتال