خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین خروج سرمایه از طلا ، قیمت بیت کوین را بالاتر می برد !

خروج سرمایه از طلا ، قیمت بیت کوین را بالاتر می برد !

خروج سرمایه از طلا ، قیمت بیت کوین را بالاتر می برد !
زمان مطالعه : 3 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

به نظر می رسد چشم انداز طلا با درخشش بیت کوین کمرنگ شود.

به گفته چندین متخصص ، یکی از دلایل احتمالی افزایش چشمگیر قیمت اخیر بیت کوین ، خروج گسترده سرمایه گذاران از یک تورم معروف دیگر مانند طلا است.طی هفته گذشته اسپات طلا با افت 4.62 درصدی روبرو شد و به 1857 دلار رسید. این دارایی قبلاً همراه با بیت کوین در حال افزایش بود.

روز جمعه در یک توییت ، چارلی موریس ، بنیانگذار و مدیر عامل ByteTree Asset Management ، گفت که بازپرداخت طلا را می توان به سرمایه گذاران منتقل شده به بیت کوین نسبت داد.

به همین ترتیب ، در اوایل هفته ، جیم کرامر مجری برنامه Mad Money CNBC  گفت دلیل  خروج سرمایه از ETF  طلا ، ورود آن به بازار ارز دیجیتال بوده است.این حرکات می تواند نشانه افزایش وضعیت بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی قانونی باشد. مدتهاست که طلا و بیت کوین به هم پیوسته اند زیرا هر دو راهی برای محافظت از ثروت در برابر تورم و عدم اطمینان اقتصاد کلان تلقی می شوند ، اما اگر رشد قیمت ها در هفته گذشته نشانه ای باشد ، با این حال ، بیت کوین ممکن است در این مسابقه پیروز شود.

فرانک اسپیتری ، مدیر ارشد  Coinshares Chief در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که بیت کوین به عنوان یک ضد تورم در برابر یک فضای سیاست پولی بسیار نامتعارف قدم می گذارد.مشاهدات کارشناسان مبنی بر رشد بی نظیر قیمت بیت کوین در اوایل هفته گذشته این موضوع را آشکار می کند که از روز جمعه ، ارزش یک بیت کوین بیشتر از یک طلای 20 اونسی است.

خروج سرمایه از طلا ، قیمت بیت کوین را بالاتر می برد !

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بسته حمایتی 3 تریلیون دلاری بایدن، موج صعودی بیت کوین را تقویت خواهد کرد بسته حمایتی 3 تریلیون دلاری بایدن، موج صعودی بیت کوین را تقویت خواهد کرد