خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها هشدار اپلیکیشن معاملاتی Revoult به کاربرانش در خصوص XRP

هشدار اپلیکیشن معاملاتی Revoult به کاربرانش در خصوص XRP

هشدار اپلیکیشن معاملاتی Revoult به کاربرانش در خصوص XRP
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

گفته می‌شود اپلیکیشن معاملات رمزنگاری Revoult، در خصوص خرید و فروش رمزارز XRP، به مشتریان خود، بصورت جدی، هشدار داده است.

بر اساس اخبار Irish Times، این شرکت فین‌تک، اخیراً اطلاعیه ای را به مشتریان خود ارسال نموده و اعلام کرده است که همچنان امکان حذف و یا محدودسازی معاملات XRP وجود دارد. Revolut به کاربران خود هشدار داد که حتی اگر “در بدترین حالت ممکن” قیمت به صفر برسد، وجوه آنها بدون امکان فروش این رمزارز، به طور مؤثر متوقف می شود.

Revoult اظهار داشت:”بسیار مهم است که بصورت مداوم، دارایی‌های رمزنگاری خود، به خصوص XRP و اینکه آیا در برابر خطرات آن ایمن هستید یا خیر را ارزیابی نمایید.”

کاربران Revoult، محدود به معاملات درون‌برنامه‌ای هستند و امکان دریافت و یا ارسال این رمزارز از طریق کیف پول‌های شخص ثالث، وجود ندارد. این شرکت اظهار داشت که اتهامات اخیر از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، می‌تواند باعث ایجاد نقدینگی در برخی از شرکای صرافی‌های رمزنگاری گردد، چرا که با حذف این رمزارز از لیست آنها، Revolut، قادر به خرید و یا فروش XRP نیست.

تعدادی از صرافی‌های رمزنگاری، از جمله Coinbase اعلام نموده‌اند که در پاسخ به اقدامات قانونی SEC علیه ریپل، معاملات XRP را در این هفته، متوقف خواهند ساخت. این کمیسیون، برد گارلینگهاوس، مدیرعامل شرکت ریپل و کریس لارسن، هم‌بنیان‌گذار ریپل را بخاطر فروش XRP که  “اوراق بهادار ثبت نشده و در حال ثبت” می‌باشد را متهم کرده است.

سال گذشته، این اپلیکیشن پول مستقر در انگلیس، خدمات معاملاتی خود را در استرالیا و آمریکا گسترش داد و بر اساس گزارشات، به دلیل بیماری همه‌گیر COVID-19، میزان محبوبیت آن به سرعت در حال افزایش بود. علی رغم گزارشات Revolut مبنی بر ضررهای هنگفت در سال 2019، کاربران این اپلیکیشن، حدود 120 میلیون دلار رمزارز در اختیار داشتند.  

در زمان انتشار این مطلب، XRP با قیمت 0.23 دلار معامله می گردد که طی 24 ساعت گذشته، 2.6 درصد، افزایش داشته است.

هشدار اپلیکیشن معاملاتی Revoult به کاربرانش در خصوص XRP

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دولت آمریکا مجوز استفاده از استیبل کوین ها را برای بانک های این کشور صادر کرد! دولت آمریکا مجوز استفاده از استیبل کوین ها را برای بانک های این کشور صادر کرد!