خانه اخبار اخبار جهان Revolut فعالیت خود را در ژاپن آغاز کرد

Revolut فعالیت خود را در ژاپن آغاز کرد

Revolut فعالیت خود را در ژاپن آغاز کرد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

Revolut، نرم‌افزار معاملاتی ارزهای دیجیتالی است که برای اولین بار به زبان غیر انگلیسی آغاز به کار کرده است.

طبق توئیتی که در تاریخ 8 سپتامبر منتشر شد، این شرکت مستقر در لندن برنامه گسترش پروژه بانکداری دیجیتال خود را در ژاپن راه‌اندازی کرده است.

دفتر مرکزی این شرکت در لندن اعلام کرده است که 13 میلیون کاربر دارد و در حال توسعه هرچه بیشتر مناطق تحت پوشش خود در کشور‌های اروپایی، ایالات متحده، استرالیا و سنگاپور است.

بیشتر بخوانید: خرید بیت کوین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق اپلیکیشن! related_content

در فاز اولیه اجرایی، 23 ارز توسط Revolut ارائه میشود و همچنین امکان نقل و انتقالات بیت المللی نیز فراهم می‌شود. در عین حال کاربرانی که در نرم افزار ثبت نام انجام داده‌اند یک کارت اعتباری مخصوص دریافت می‌کنند.

این شرکت در سال گذشته خسارت‌های زیادی را به بار آورد که به عقیده نیک استورونسکی، بنیانگذار و مدیر عامل Revolut، دلیل اصلی متضرر شدن این شرکت در سال گذشته گسترش ناگهانی و غیرمنتظره آن بوده است.

در اکتبر 2019، Revolut برنامه های بلندپروازانه خود را برای گسترش در 24 بازار جدید در کشورهایی نظیر استرالیا، برزیل، کانادا، ژاپن، نیوزیلند، روسیه، ایالات متحده و سنگاپور عنوان کرد.

آنطور که معلوم است Revolut در کنار یک شرکت بزرگ دیگر وارد این کشور می‌شود. Kraken، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز‌های دیجیتال در جهان، در تاریخ 8 سپتامبر رسما اعلام کرد که قصد بازگشت مجدد به ژاپن و از سر گرفتن فعالیت خود را دارد. 

Revolut فعالیت خود را در ژاپن آغاز کرد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
واردات خودرو به کیش با ارز دیجیتال واردات خودرو به کیش با ارز دیجیتال