خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها مدیرعامل ریپل: اگر در پرونده حقوقی بازنده شویم، از آمریکا خارج خواهیم شد

مدیرعامل ریپل: اگر در پرونده حقوقی بازنده شویم، از آمریکا خارج خواهیم شد

مدیرعامل ریپل: اگر در پرونده حقوقی بازنده شویم، از آمریکا خارج خواهیم شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارز دیجیتال ارز دیجیتال

برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر عامل شرکت ریپل، اعلام کرد که در صورتی که این شرکت بازنده دعوی حقوقی با کمیسیون بورس آمریکا شود، شرکت جدید خارج از ایالات متحده مستقر خواهد شد.

به گزارش یوتودی، مدیر عامل ریپل در بخشی منتشرنشده از مصاحبه خود با وب‌سایت خبری اکسیوس (Axios) در ۷ مارس (۱۷ اسفند)، اشاره کرد که در صورت برنده‌نشدن در دعوی حقوقی جنجال‌برانگیز این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، این شرکت احتمالاً از آمریکا خارج خواهد شد.   

این خبر پس از بیانیه کریس لارسن (Chris Larsen)، هم‌بنیان‌گذار ریپل، منتشر می‌شود که هفته گذشته اعلام کرده بود دفاتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو به کار خود ادامه خواهند داد.

با درنظرگرفتن این نکته، به نظر می‌رسد گارلینگهاوس مطمئن است ریپل می‌تواند در دادگاه کمیسیون بورس آمریکا (SEC) را شکست دهد.

او همچنین ادعا کرد که توکن ریپل (XRP) به کار خود ادامه خواهد داد، حتی اگر شرکت ریپل مجبور شود برای تأکید بر این نکته که توکن اوراق بهادار نیست، از آن جدا شود.

علاوه بر این، گارلینگهاوس که سِمت مدیریت ارشد شرکت یاهو را نیز در کارنامه خود دارد، اظهار داشت که اگر بخواهد شرکت جدید ریپل را دایر کند، آن را در ایالات متحده مستقر نخواهد کرد.

وی یک بار دیگر تأکید کرد «نبود رهبری» در صنعت بلاک چین به‌ضرر این کشور است. گارلینگهاوس در این باره توضیح داد:

 

blockquote

ماهیت مشارکت‌ آمریکایی‌ها در نوآوری‌های اینترنتی همیشه منبع خوبی برای سودهای کلان بوده است که از نظر جغرافیایی- سیاسی، می‌توان آن را منبعی قدرتمند به شمار آورد. به همین علت، به نظر من اگر فناوری نسل جدیدی همچون بلاک چین را رهبری نکنیم، برای ایالات متحده خوب نیست.

blockquote

 

مدیرعامل ریپل: اگر در پرونده حقوقی بازنده شویم، از آمریکا خارج خواهیم شد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یکی از شکایت‌ها از ریپل به پیروزی این شرکت ختم شد یکی از شکایت‌ها از ریپل به پیروزی این شرکت ختم شد