خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها همکاری ریپل با بزرگترین شریک خود پایان یافت

همکاری ریپل با بزرگترین شریک خود پایان یافت

همکاری ریپل با بزرگترین شریک خود پایان یافت
زمان مطالعه : 4 دقیقه
میهن بلاکچین میهن بلاکچین

ریپل در خبری عنوان کرد که به همکاری خود با مانی گرام به صورت رسمی خاتمه داده است. در بیانیه این شرکت آمده است:

 

blockquote

ما به دستاوردهای خود و محصول بی‌مانندمان در بازار در حین این همکاری کوتاه‌مدت افتخار می‌کنیم. ما در کنار هم از طریق شبکه ریپل و سرویس ODL میلیاردها دلار گردش مالی داشته‌ایم.

blockquote

ماه گذشته مانی گرام همکاری خود را با ریپل به دلیل شکایت کمیسیون SEC به تعلیق درآورد. با این حال هر دو شرکت پیش‌بینی می‌کردند که همکاری خود را با توجه به قراردادشان ادامه دهند.

ریپل عنوان کرد با اینکه همکاری آنها با مانی گرام به صورت رسمی تمام شده است، با این حال احتمال دارد این موضوع را مجددا بررسی کنند.

برد گارلینک هاوس مدیر عامل ریپل در توییتر به دستاوردهای شرکت خود و MoneyGram اشاره کرد.

شرکت مانی گرام در پی اعلام همکاری خود با ریپل در ژوئن ۲۰۱۹ باعث افزایش چشمگیر قیمت سهام خود شد. با این حال هم‌اکنون سهام این شرکت ۹٪ کاهش یافته است.

در اوایل این ماه از MoneyGram به علت بیانیه‌های گمراه‌کننده درباره همکاری با ریپل شکایت شد. کارمزدهای توسعه بازار ریپل که به عنوان مشوق به مانی گرام تعلق می‌گرفت، ۱۵٪ از درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک آن را تشکیل می‌داد.

 

blockquote

مانی گرام درآمدهای حاصل از کارمزد توسعه ریپل را از دست خواهد داد. این درآمد نقش اساسی در اقتصاد این شرکت ایفا می‌کرد. بیانیه‌های عمومی متهم در تمام مدت اشتباه و یا گمراه‌کننده بوده است. در طرح دعوی دادگاه آمده است زمانیکه جزئیات واقعی به بازار عرضه می‌شد، سرمایه‌گذاران با ضرر روبرو می‌شدند.

blockquote

عاشیش بیرلا مدیر RippleNet معتقد است از آنجا که سرویس ODL یک مشکل واقعی را حل می‌کند، با قانون گذاری روی XRP شفافیت کامل به وجود خواهد آمد.

 

blockquote

سرویس ODL با هزینه کم، سرعت بالا، شفافیت و امنیت بالا برای مشتریانی که از سرویس‌های اقتصادی سنتی جا مانده‌اند، یک مشکل واقعی را حل می‌کند. شفافیت نظارتی زمانی صورت می‌گیرد که دولت‌ها ارزش این فناوری را در امور اقتصادی و قراردادهای آنی متوجه باشند.

blockquote

 

همکاری ریپل با بزرگترین شریک خود پایان یافت

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
شرکت AMD ممکن است برای استخراج اتریوم GPU راه اندازی کند شرکت AMD ممکن است برای استخراج اتریوم GPU راه اندازی کند