خانه اخبار ارزها نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (18 دی)

نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (18 دی)

نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (18 دی)
زمان مطالعه : 3 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

بیت کوین با ورود به کانال 37 هزار دلار، بار دیگر رکوردی تازه را برای خود رقم زد.

ارزش کل بازار رمزنگاری نیز به دنبال رشد آلتکوین هایی چون ریپل، چینلینک، کاردانو و استلار به نقطه عطف 1 تریلیون دلار نزدیک شد.

خرین رکورد بیت کوین نزدیک 38 هزار دلار

می توان با اطمینان گفت که بیت کوین سال 2021 را به شکلی خارق العاده آغاز کرده است. صرف نظر از ریزش مختصری که چند روز پیش تا مرز 28000 دلار برای پر کردن شکاف CME شاهد بودیم، این ارز با حرکت بی وقفه خود، یکی پس از دیگری رکوردهای تازه را به ثبت می رساند.

در 24 ساعت گذشته نیز حرکت صعودی این دارایی ادامه یافت و بار دیگر به یک قلمرو ناشناخته وارد شد. در واقع، پس از پشت سر گذاشتن نوسانات زیادی که در یک نقطه منجر به افت قیمت به زیر 34000 دلار شد، BTC با آغاز یک حرکت صعودی تازه به آخرین رکورد خود بالاتر از 37800 دلار رسید.

ارزش بازار 1 تریلیون دلاری به دنبال انفجار آلتکوین ها

همانطور که قبلاً گزارش نمودیم، به دنبال تحولات اخیر در قیمت آلتکوین ها، ارزش بازار کرپتو به نقطه عطف 1 تریلیون دلار نزدیک شده است.

این امر در شرایطی امکان پذیر شد که چندین آلتکوین با دنباله روی از عملکرد چشمگیر BTC روزهای پایانی سال با رشد قابل توجهی روبرو شدند. در مقیاس 24 ساعته، اتریوم با 7٪ جهش به 1120 دلار ، بایننس کوین (6%) به 44 دلار، پولکادات (2%) به 10 دلار، لایت کوین (3.5%) به 168 دلار و بیت کوین کش (5.5%) به 450 دلار نزدیک شده اند.

از سوی دیگر، استلار که به تازگی به زمره 10 ارز برتر بازار پیوسته است، در تایم فریم 24 ساعته رشد چشمگیرتری از خود نشان داده است.

قیمت XLM از دیروز 60٪ و طی یک هفته گذشته 190٪ افزایش یافته و به 0.36 دلار رسیده است. این در حالی است که این بنیاد برای ایجاد CBDC با دولت اوکراین سند همکاری امضا کرده است.

قیمت ریپل نیز با 30٪ افزایش به 0.30 دلار رسیده است. کاردانو با افزایش 21 درصدی به 0.34 دلار رسید تا از نظر ارزش بازار از BCH پیشی بگیرد. چین لینک نیز 16 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده و با قیمتی در حدود 17 دلار معامله می شود.

Matic Network (23%), Kyber Network (23%), Decentraland (23%), NEM (22%), Siacoin (22%), Augur (20%) و Qtum (17%) نیز در گروه ارزهای دارای رشد دورقمی قرار گرفته اند.

افزایش اخیر قیمت آلتکوین ها باعث شده است چیرگی بیت کوین به 68.3% برسد.

نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (18 دی)

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
استراتژی پوزیشن تریدینگ چیست و چگونه برای ترید از آن استفاده کنیم؟ استراتژی پوزیشن تریدینگ چیست و چگونه برای ترید از آن استفاده کنیم؟