خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد!

صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد!

صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی


صرافی ارز های دیجیتال روسی  Livecoin اعلام کرد که بعد از متحمل شدن یک حمله ی برنامه ریزی شده در ماه گذشته، این صرافی بسته خواهد شد.

در اطلاعیه  که این صرافی در این خصوص منتشر کرد، آمده است:

“سرویس ما از نظر تکنیکی و مالی آسیب بسیار جدی دیده است. هیچ راهی برای ادامه دادن این کسب و کار با این شرایط نیست. بنابراین ما این تصمیم سخت را برای بسته شدن صرافی گرفتیم و پول های باقی مانده را به مشتریان باز پس خواهیم داد.”

مشخص نیست که چه میزان پول باقی مانده است.  Livecoin نیز هیچ موقع اعلام نکرده است که چه میزان از پول های کاربران در این حمله به سرور های این صرافی به سرقت رفته است. طبق اطلاعات سایت TheBlock، کاربران در این حمله، 3.3 میلیون دلار از دارایی های خود را از دست داده اند. ارزش فعلی ارز های دیجیتال به سرقت رفته، بیش از 5.4 میلیون دلار می باشد.

به عبارت دیگر، در این حمله تعداد 106 بیت کوین، 380 اتریوم، 236 بیت کوین کش، 567000 ارز XRP، در حدود 66.8 میلیون دوج کوین، 56000 تتر و برخی دیگر از توکن های ERC-20، به سرقت رفته است. 

داده هایی در خصوص دارایی های باقی مانده در این صرافی هنوز در دسترس نیست.

در اعلامیه ی منتشر شده توسط این صرافی آمده است: “مشتریان ما باید با ما از طریق آدرس ایمیل [email protected] ارتباط برقرار کنند و بعد از پشت سر گذاشتن پروسه های احراز هویت، قادر خواهند بود تا منابع مالی خود را دریافت کنند. ما به مدت 2 ماه، درخواست های ارائه شده از طریق این ایمیل را قبول می کنیم. روز 17 مارس 2021(27 اسفند 99)، آخرین روزی می باشد که ما درخواست ها را می پذیریم و بعد از این تاریخ هیچ درخواست جدیدی پذیرفته نخواهد شد.”

صرافی روسی LiveCoin بعد از حمله ی هکر ها و ضرر 3.3 میلیون دلاری، بسته خواهد شد!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر توییتر ۵۰۰ بیت کوین جهت توسعه BTC در هند و آفریقا هزینه کرد مدیر توییتر ۵۰۰ بیت کوین جهت توسعه BTC در هند و آفریقا هزینه کرد