خانه اخبار اخبار جهان هکرها به وب سایت ترامپ حمله کردند و مونرو خواستند

هکرها به وب سایت ترامپ حمله کردند و مونرو خواستند

هکرها به وب سایت ترامپ حمله کردند و مونرو خواستند
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

امروز به مدت نیم ساعت، طرفداران رئیس جمهور ترامپ نتوانستند به وب سایت انتخاباتی وی دسترسی پیدا کنند. با این وجود آنها میتوانستند مونرو را برای هکرهای مسئول حمله به سایت donaldjtrump.com ارسال کنند.

این هکر یا هکرها از شهرت ۳۰ دقیقه‌ای خود برای ارسال اطلاعیه‌ای تحت این عنوان که:

 

blockquote

این سایت هک شد و جهان به اندازه کافی اخبار جعلی را که روزانه توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ منتشر میشود، شنیده است، همراه با نشان وزارت دادگستری و FBI، استفاده کردند.

blockquote

این شاید یکی از چالش برانگیزترین اتفاق انتخابات سال ۲۰۲۰ باشد. هکرها اعلام کردند که آنها به دستگاه‌های در معرض خطر دسترسی پیدا کرده‌اند که اطلاعات کاملاً طبقه بندی شده‌ای را در اختیار داشته است و ثابت میکند دولت ترامپ در انتشار ویروس کرونا نقش داشته است. که البته این خبر صحیح نیست.

نه تنها این، بلکه ظاهراً ترامپ همچنین “درگیر جنایت و همکاری با افرادی خارجی برای دستکاری در انتخابات سال ۲۰۲۰ بوده است.” ( این خبر نیز صحیح نمی‌باشد.)

سپس هکر از خوانندگان خواسته است که در نظرسنجی که در آن پرسیده شده است، آیا اطلاعات را در ازای مونرو به اشتراک بگذارد یا خیر، شرکت کنند و جواب “بله” یا ” خیر” بدهند.

هکرها گفته‌اند: ” نگران نباشید، پس از پایان مهلت مقرر، ما رای‌ها را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد و خواسته‌ی جهان را اجرا خواهیم کرد. در هر دو مورد ما به شما اطلاع خواهیم داد.”

سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ، برداشتن اطلاعات حساس از وب سایت را تکذیب کرد و اکنون سایت به حالت عادی برگشته است. اگرچه کلاهبرداری‌های کریپتویی از این قبیل کاملاً رایج است، اما با توجه به اینکه یک هفته دیگر به انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده باقی مانده است، هک امروز باعث شد تا آژانس های اطلاعات ملی برای انجام اقدامات احتمالی ضد اطلاعاتی در حالت آماده باش قرار بگیرند.

هکرها به وب سایت ترامپ حمله کردند و مونرو خواستند

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت بایننس کوین، 29 اکتبر (8 آبان) تحلیل قیمت بایننس کوین، 29 اکتبر (8 آبان)