خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین جستجوی بیت‌کوین در گوگل به حد انفجار رسید!

جستجوی بیت‌کوین در گوگل به حد انفجار رسید!

جستجوی بیت‌کوین در گوگل به حد انفجار رسید!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

پس از آنکه بیت کوین در اوایل این هفته به یک موفقیت تاریخی دست یافت، علاقه‌ی سرمایه گذاران خرد به این ارز در حال افزایش است. براساس داده‌های ارائه شده توسط Google Trends، جستجو‌ی بیت‌کوین در مقیاس جهانی دارای ارزش ۳۲ است که بالاترین میزان آن در حدود ۳۴ ماه گذشته است.

ورود پی‌پال به دنیای ارزهای دیجیتال در اواخر ماه اکتبر و رشد سریع بیت‌کوین تا بالاترین حد خود، توسط رسانه‌های مهم سراسر جهان تحت پوشش گسترده قرار گرفت. 

این دو رویداد سرانجام سرمایه‌گذاران خفته‌ای که طی سه سال گذشته از نوسانات بیت کوین بی‌اطلاع بودند را بیدار کرد. با این وجود، حجم جستجوها به هیچ وجه نزدیک به سطح دسامبر سال ۲۰۱۷ نیست، زمانی که بیت کوین در کره شمالی دومین تیتر خبری محبوب در سال شد، دومین پس از طوفان ایرما.

بیشتر بخوانید: PayPal و Venmo به بازار بیت کوین و ارز دیجیتال ورود می کنند! related_content

بر اساس اطلاعات Chainalysis، این رالی توسط ثروتمندان آمریکای شمالی هدایت شده است که تمایل دارند به جای ترید فعال بیت کوین مانند سال ۲۰۱۷، این ارز را نگه دارند. طبق گفته‌ی Ciara Sun از Huobi، پول بیشتری از شرق آسیا به صرافی‌های آمریکایی وارد شده است که نشان دهنده‌ی یک تغییر عمده در بازار است.

هجوم ناگهانی موسسات آمریکای شمالی، در معاملات بیت کوین تغییر ایجاد میکند که متعادل سازی مجدد تخصیص دارایی در صرافی‌ها و پلتفرم‌های مختلف است. در ایالات متحده نیز جستجوی بیت کوین به بالاترین سطح از فوریه ۲۰۱۸(بهمن ۹۷) رسیده است.

جستجوی بیت‌کوین در گوگل به حد انفجار رسید!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
میکرو استراتژی برای خرید بیت‌کوین 650 میلیون دلار اوراق قرضه فروخته است! میکرو استراتژی برای خرید بیت‌کوین 650 میلیون دلار اوراق قرضه فروخته است!