خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین آنتونی اسکارموچی، به دنبال راه‌اندازی صندوق بیت‌کوین است!

آنتونی اسکارموچی، به دنبال راه‌اندازی صندوق بیت‌کوین است!

آنتونی اسکارموچی، به دنبال راه‌اندازی صندوق بیت‌کوین است!
زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

صندوق سرمایه‌گذاری جهانی SkyBridge برای راه‌اندازی صندوق بیت‌کوین خود به سازمان بورس و اوراق بهادار مراجعه کرده است. همانطور که می‌دانید، موسسات بسیاری برای راه‌اندازی ارزهای دیجیتال اولیه روی پلتفرم شخصی خود، اقدام کرده‌اند. 

به دنبال اقدامات موسسات برای استفاده از قابلیت‌های ارزهای دیجیتال به منظور ارتقای موقعیت تجاری خود، در سال 2020، سرمایه‌گذاران بسیاری ترغیب شده‌اند. 

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت‌کوین در SkyBridge 

طبق اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار، صندوق سرمایه‌گذاری میلیارد دلاری آنتونی اسکاراموچی، در روز دوشنبه 21 دسامبر، 2020، فرم D(اطلاعات اولیه) را برای اولین صندوق بیت‌کوین خود به سازمان نظارت بر اوراق بهادار ایالات متحده، ارائه داده است.

پیش‌بینی می‌شود که اسکاراموچی شخصاً بر عملکرد این صندوق نظارت داشته باشد. علاوه بر این، در صورت تصویب قانون 506، شرکت اسکای بریج کاپیتال اجازه خواهد یافت برای جذب سرمایه‌گذار و اعتبار بیشتر، صندوق بیت‌کوین خود را در زمینه‌های مختلف تبلیغ کند. این شرکت در سال 2005 تاسیس شده و از همان ابتدا حامی ارزهای دیجیتال بوده. پیش از این نیز از دنیای ارزهای دیجیتال استقبال گرمی داشته است.

در بخشی از اطلاعاتی که اسکای بریج به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه داده آمده است که قصد دارد صندوق سرمایه‌گذاری خود را بدون هیچگونه محدودیتی راه‌اندازی کند. به زبان ساده تر میتوان گفت که این شرکت علاوه بر ارزهای شناخته شده مانند بیت‌کوین، به آلت‌کوین‌ها نیز فکر کرده‌اند. 

اگر سازمان بورس و اوراق بهادار این پیشنهاد را تأیید کند، سرمایه‌گذاران سازمانی از طریق SkyBridge Bitcoin Fund L.P در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند. با وجود اینکه شرکت اسکای بریج اطلاعات چندانی را در مورد نرخ سود سرمایه گذاران در اختیار عموم قرار نداده است، میتوان گفت که حداقل سرمایه گذاری برای شرکت کنندگان 50،000 دلار تعیین شده است.

ورود موسسات به بازار بیت‌کوین 

در واقع سال 2020 برای بیت‌کوین سال خوبی بوده است، زیرا موسسات زیادی وارد این بازار شده و از آن حمایت کردهاند. به گزارش سایت خبری CryptoPotato در ماه نوامبر، شرکت Guggenheim، برای سرمایهگذاری 500 میلیون دلاری روی بیت‌کوین، از سازمان بورس و اوراق بهادار اجازه خواسته است. 

شرکت دیگری به نام Microstrategy اخیراً خبر داد که 650 میلیون دلار را روی این ارز محبوب سرمایه‌گذاری کرده است. سایر شرکت‌های بزرگ مانند MassMutual و Ruffer Investment نیز در ارز های دیجیتال برتر سرمایه گذاری کرده اند.

به غیر از شرکت‌ها، افراد ثروتمندی مانند پاول تودور جونز و استنلی دراکن میلر نیز بیت‌کوین خریداری کردند. تحلیلگران نیز این حجم از استقبال را دلیل اصلی اصلاح نشدن قیمت بیت‌کوین می‌دانند.

 

آنتونی اسکارموچی، به دنبال راه‌اندازی صندوق بیت‌کوین است!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
شرکت Hashed توانست برای صندوق خود 120 میلیون دلار سرمایه جذب کند! شرکت Hashed توانست برای صندوق خود 120 میلیون دلار سرمایه جذب کند!