خانه اخبار ارزها مدیر ارشد ریپل: بانک ها می توانند استیبل کوین ها را بر روی پلتفرم XRPL صادر نمایند!

مدیر ارشد ریپل: بانک ها می توانند استیبل کوین ها را بر روی پلتفرم XRPL صادر نمایند!

مدیر ارشد ریپل: بانک ها می توانند استیبل کوین ها را بر روی پلتفرم XRPL صادر نمایند!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

هفته گذشته، Ripple پرونده ای را برای استفاده XRP به عنوان “دارایی پل ارتباطی” بین CBDCها ایجاد کرد و این هفته، پرونده ای برای صدور استیبل کوین ها در XRP Ledger (XRPL) تشکیل داد.

دیوید شوارتز (David Schwartz) ، مدیر ارشد ریپل، با تأیید تصمیم OCC (دفتر نظارت بر ارز)، مبنی بر اینکه به بانک ها اجازه پشتیبانی از استیبل کوین ها بر روی بلاکچین عمومی داده می شود، اظهار داشت که می توان از XRPL برای پشتیبانی از صدور استیبل کوین ها استفاده کرد.

وی بیان داشت که XRPL می تواند با قابلیت توکن قابل قبول و منحصر به فرد به نام Issued Currencies، از استیبل کوین، پشتیبانی کند.

وی در یک پست وبلاگی بیان داشت: ” Issued Currencies به عنوان یک پلتفرم استیبل کوین ایده آل، طراحی شده است که عملکرد مدیریتی ساده اما غنی را برای صادرکننده فراهم و ایجاد کند، صدور و مدیریت هر دارایی، از جمله استیبل کوین ها را آسان می سازد.”

بانک صادرکننده نیازمند اتصال به یک XRP Ledger از طریق یک نود XRPL می باشد.

پس از آن یک استیبل کوین می تواند از طریق یک معامله ساده و بدون مشکل که منجر به ایجاد استیبل کوین شود، صادر گردد، زیرا بانک صادر کننده سپرده هایی را برای پشتیبانی از آنها دریافت می کند.

شوارتز با پیش بینی آینده چند دارایی اظهار داشت که XRPL دارای یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) یکپارچه می باشد که این امکان را فراهم می سازد تا دارایی های دیجیتال همانند XRP، به طور یکپارچه با “دارایی های صادر شده” از جمله استیبل کوین ها، مبادله شوند.

با این حال، آینده XRP در این مرحله تا حد زیادی نامشخص است زیرا Ripple با اتهاماتی از سوی SEC روبرو می باشد که استفاده از XRP را به عنوان یک ارز زیر سوال برده و ادعا می کند که XRP در واقع یک “اوراق بهادار ثبت نشده” است.

به گفته مدیر عامل شرکت، برد گارلینگ هاوس، ریپل پاسخ اولیه آنها را ظرف چند هفته ارائه خواهد داد. وی ادامه داد که “ممکن است همه چیز آرام به نظر برسد، اما در پشت صحنه اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است.”

مدیر ارشد ریپل: بانک ها می توانند استیبل کوین ها را بر روی پلتفرم XRPL صادر نمایند!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بررسی قیمت بیت کوین و اتریوم؛ آیا روند صعودی همچنان ادامه دارد؟ بررسی قیمت بیت کوین و اتریوم؛ آیا روند صعودی همچنان ادامه دارد؟