خانه اخبار بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند!

بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند!

بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

بانک بین المللی Standard Chartered به تازگی اعلام کرد که برنامه ای رسمی ‌در خصوص ارائه پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادها در برخی از بزرگترین دارایی‌های دیجیتال دنیا مثل بیت‌کوین دارد. Standard Chartered یکی از بزرگترین بانک‌های انگلستان، به تازگی اعلام کرد که برنامه‌هایی رسمی ‌برای فراهم کردن پلتفرمی ‌نهادی برای برخی از بزرگترین دارایی‌های دیجیتال جهان مثل بیت‌کوین دارد.

در بینانیه ای که در روز 9 دسامبر منتشر شد، زیر مجموعه این بانک یعنی SC Ventures اعلام کرد که همکاری خود را با شرکت Northern Trust، کمپانی مدیریت سرمایه‌گذاری مستقر در آمریکا، آغاز کرده تا به امکانی برای نهادهای سرمایه‌گذاری فراهم کند تا در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

گفته می‌شود که این پلتفرم سرمایه‌گذاری “Zodia” نام خواهد داشت. این پلتفرم در حال ثبت نام توسط سازمان‌های نظارتی مالی در انگلستان است و انتظار می‌رود که در سال آینده در لندن راه اندازی و عرضه شود.

در ابتدا، ارزهایی مثل بیت‌کوین و اتریوم توسط این پلتفرم پشتیبانی خواهند شد، چراکه این دو ارز روی هم بیش از 80 درصد از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند.

بیشتر بخوانید: تعداد شرکت های سرمایه گذار در ارزهای دیجیتال دو برابر شده است! related_content

یکی از مدیران زیر مجموعه ای از Standard Chartered، الکس منسون اعلام کرد که راه اندازی این پلتفرم، تعهد این بانک به حرکت رو به جلو و پذیرش این صنعت نوظهور و درحال پیشرفت را نشان می‌دهد.

نحوه راه اندازی و میزان مشارکت و استقبال نهادهای سرمایه‌گذاری از این پلتفرم بسیار هیجان انگیز خواهد بود ولی از طرفی رشد این پلتفرم هم می‌تواند تاثیری بسیار مهم روی دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشد.

بانک Standard Chartered پلتفرمی ‌برای سرمایه‌گذاری نهادی روی بیت‌کوین و اتریوم ارائه می‌کند!

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت چین‌لینک، 17 دسامبر (27 آذر) تحلیل قیمت چین‌لینک، 17 دسامبر (27 آذر)