خانه اخبار ارزها استلار در لیست 10 ارز برتر

استلار در لیست 10 ارز برتر

استلار در لیست 10 ارز برتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

Stellar Lumens پس از امضای توافق نامه بنیاد توسعه Stellar با دولت اوکراین ، اقدامات عمده ای را انجام داد.

طبق اطلاعات وب سایت CoinGecko ، استلار با پشت سر گذاشتن (Chainlink (LINK  و (Binance Coin (BNB در جایگاه نهم در بازار سرمایه قرار گرفت.در زمان انتشار این خبر ، ارزش بازار Stellar بالغ بر 6.6 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش بازار LINK و BNB به ترتیب 6.1 و 5.8 میلیارد دلار است.

بازگشت Stellar به لیست 10 سکه برتر بازار در حالی است که قیمت XLM ، 80 درصد طی هفت روز گذشته افزایش یافته است ، بر اساس شاخص قیمت Cointelegraph’s Stellar  در زمان انتشار این خبر ، XLM با 0.302 دلار معامله می شود که در طی 24 ساعت گذشته 27 درصد رشد داشته است.

XLM همچنین طی سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. طبق داده های CoinGecko  ، استلار بازدهی بیش از 500٪ از سال گذشته را نشان داده است.همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، Stellar اخیراً در نبرد شبکه های پرداخت بلاکچین در برابر Ripple پیروز شد. این اتفاق اندکی پس از آن صورت گرفت که بنیاد توسعه استارلار در تاریخ 4 ژانویه 2021 با دولت اوکراین توافق کرد تا در مورد اکوسیستم دارایی های دیجیتال جدید از جمله ارز دیجیتال بانک مرکزی همکاری کند. این مشارکت بلافاصله به رشد گسترده XLM دامن زد و در روز 5 ژانویه 30٪ سود روزانه به دست آورد.Stellar علی رغم افزایش قیمت مداوم خود ، هنوز در بالاترین سطح خود یعنی 0.78 دلار در تاریخ 3 ژانویه 2018 قرار دارد.

استلار در لیست 10 ارز برتر

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
عدم پشتیبانی Bakkt از XRP عدم پشتیبانی Bakkt از XRP