خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت سوشی، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت سوشی، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت سوشی، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

وقتی نمودار قیمت سوشی در اواسط سپتامبر 2020 در صرافی‌ها شروع به کار کرد، حرکت صعودی بسیار تندی را شروع کرد و همان ابتدای کار قله تاریخی 16 دلار را ثبت کرد. درست بعد از ثبت این قله بود که نزول وحشتناک آن شروع شد و باعث شد نمودار در 4 نوامبر به زیر 0.5 دلار کشیده شود.

از 4 نوامبر، جهش تند نمودار شروع شد و در مدت کوتاهی به بیش از 1.5 دلار رسید. بعد از آن نمودار به یک کانال صعودی وارد شد و به جز مواردی نادر (سقوط‌های آنی و بازگشت سریع V شکل)، بین سقف و کف این کانال معامله شد.

در حال حاضر نمودار در جهشی که از 30 دسامبر شروع کرده، قرار گرفته و این نکته باعث شده که میانگین متحرک‌های 20 و 50 کندله، کاملا به سمت بالا متمایل شوند و ترکیب آن با مقدار 62 درصدی RSI یعنی گاوها نسبت به حریف برتری دارند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال سوشی 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال سوشی 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

گاوها در چهار روز گذشته اجازه نداده اند که نمودار در سطوح زیر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (3.40 دلار) تثبیت شود که این علامت مثبتی است. البته روز گذشته قیمت با برخورد به سقف کانال به پایین برگشت ولی ریکاوری سریع قیمت از روی سطح 161.8 درصدی از سطوح فیبوناتچی از جهش اولیه (3.08 دلار)، قدرت خریداران را نشان می‌دهد.

احتمالا نمودار حرکت صعودی خود تا سقف کانال و رسیدن به حوالی 4.3 دلار را ادامه خواهد داد. اگر گاوها بتوانند سقف کانال صعودی مذکر را بشکنند، سطح مقاومت روانی 5 دلار می‌تواند به عنوان یک مقاومت عمل کند.

از طرف دیگر اگر نمودار به زیر EMA20 کشیده شود، میانگین متحرک ساده 50 کندله (3 دلار) و بعد کف کانال سطوح حمایت معتبری خواهند بود. اگر نمودار بتواند در سطوح زیر این کانال تثبیت شود، احتمال تغییر روند بسیار بالا می‌رود.

تحلیل قیمت سوشی، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
طی یک ماه بیش از ۸۷۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌ها خارج شده است طی یک ماه بیش از ۸۷۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌ها خارج شده است