خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت سوشی، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت سوشی، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت سوشی، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت سوشی در روز گذشته توانست سقف کانال صعودی خود را هم بشکند و افزایش قیمت تندی را تجربه کرد. در حال حاضر نمودار قیمت با سطح مقاومت 7.5 دلار مواجه شده و اصلاحی نیم دلاری را تجربه کرده است.

میانگین متحرک‌های 20 و 50 روزه کاملا به سمت بالا متمایل شده اند و RSI هم به وسط محدوده بیش خرید وارد شده و این قدرت کامل گاوها را نشان می‌دهد. در روز گذشته نمودار تا میانگین متحرک نمایی 20 کندله (5.9 دلار) پایین آمد ولی دم بلند کندل آن نشان می‌دهد که گاوها به شدت جلوی کاهش قیمت را می‌گیرند.

با توجه به اینکه RSI به محدوده بیش خرید وارد شده و در موارد قبلی رسیدن به این سطح مصادف با اصلاح بوده، احتمال می‌رود که حداقل تا چند کندل حرکت صعودی ادامه پیدا نکند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال سوشی 17 ژانویه (28 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال سوشی 17 ژانویه (28 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر گاوها بتوانند باز هم از EMA20 دفاع کنند و نیروی محرکه نمودار را حفظ کنند، حرکت به سمت سطح مقاومت 9 دلار ممکن خواهد شد. شکست سطح مقاومت 9 دلار اهمیت زیادی دارد و می‌تواند صعود کنونی را تثبیت کرده و حرکت به سمت 12 دلار را ممکن کند.

اما اگر نمودار قیمت از سطوح کنونی به پایین برگردد و به زیر EMA20 کشیده شود، سقف کانال صعودی می‌تواند به عنوان یک سطح حمایت عمل کند. شکسته شدن این سطح حمایت به معنای کاذب بودن خروج صعودی کنونی است و احتمال سقوط تا کف کانال صعودی را افزایش می‌دهد.

تحلیل قیمت سوشی، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد