خانه اخبار اخبار قانون گذاری مقررات مالیاتی رمزنگاری در ایالات متحده روشن تر می شود.

مقررات مالیاتی رمزنگاری در ایالات متحده روشن تر می شود.

مقررات مالیاتی رمزنگاری در ایالات متحده روشن تر می شود.
زمان مطالعه : 1 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

مقررات رمزنگاری در ایالات متحده روشن نبوده است. تنظیم کنندگان هنوز به دنبال پاک کردن هرگونه نیاز گزارش دهی برای کاربران در دارایی های رمزنگاری هستند.

پیش نویس فرم 1040 از سرویس درآمد داخلی برای فصل مالیات 2020 به تازگی بصورت آنلاین منتشر شده است و نشان می دهد هر کسی که درگیر هر معامله مربوط به این صنعت باشد ، ملزم به اعلام آن است.

طبق گزارش IRS ، با نگه داشتن یک ارز دیجیتال در یک کیف پول یا حساب ، یا حتی انتقال آن بین دو کیف پول / حساب ، این به عنوان یک معامله طبقه بندی نمی شود.

از آنجا که به نظر می رسد گزارش مالیات از ارز دیجیتال در ایالات متحده کمی سخت تر شده است ، برخی از بازیگران بزرگ این صنعت در حال آماده شدن برای سرمایه گذاری در ارائه دهندگان راه حل های مالیاتی هستند. این می تواند کمک کند تا کل سناریوی مالیات ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات ، بسیار آسان شود.

TaxBit یکی از شرکت هایی است که نرم افزار اتوماسیون مالیاتی را برای اهداف خرده فروشی ارائه می دهد.اگرچه در مورد مقررات ارز دیجیتال در ایالات متحده کمی شفاف سازی انجام شده است ، بازهم مسیری طولانی در پیش است.

شرکت هایی مانند Ripple مستقر در سانفرانسیسکو به دنبال خارج از ایالات متحده برای انتقال مقر خود هستند. این اقدام احتمالاً به دلیل دادخواستی SEC که این شرکت در ماه گذشته دریافت کرده ، است.

مقررات مالیاتی رمزنگاری در ایالات متحده روشن تر می شود.

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت اتریوم، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر تحلیل قیمت اتریوم، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر