خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین ثروتمند مشهور: بیت کوین بعد از ۲۰,۰۰۰ دلار وارد فاز حباب شد

ثروتمند مشهور: بیت کوین بعد از ۲۰,۰۰۰ دلار وارد فاز حباب شد

ثروتمند مشهور: بیت کوین بعد از ۲۰,۰۰۰ دلار وارد فاز حباب شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارز دیجیتال ارز دیجیتال

جفری گاندلک (Jeffrey Gundlach)، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دابل لاین کپیتال (DoubleLine Capital)، در اظهارنظر تازه خود عنوان کرده است که بیت کوین از زمانی که به ۲۰,۰۰۰ دلار رسیده است، در محدوده «حباب» قرار دارد.

به گزارش «The Block»، گاندلک که با لقب «سلطان اوراق بهادار» شناخته می‌شود، با اشاره به عملکرد بیت کوین گفت:

 

blockquote

با توجه به عملکرد بیت کوین، برای من این ارز دیجیتال وارد محدوده حباب شده است. افراد مختلف به این مسئله اشاره می‌کنند که در صورت ورود سرمایه‌گذاران نهادی، فعل‌وانفعالات عرضه و تقاضا در وضعیتی خارق‌العاده قرار دارد که درست می‌گویند.

blockquote

او گفت که سال گذشته در ارتباط با دو مسئله اعتقادی راسخ داشته است: کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت بیت کوین. او در این باره افزود:

 

blockquote

وقتی که بیت کوین به حدود ۲۳,۰۰۰ دلار رسید، فکر کردم که کم‌کم وارد مرحله هیجانات بی‌دلیل می‌شود.

blockquote

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که پس از عبور از ۲۰,۰۰۰ دلار،‌ دیدگاهی خنثی در مورد بازار داشت. گاندلک، پس از رسیدن قیمت بیت کوین به ۴۰,۰۰۰ دلار و اصلاح ۲۰ درصدی دوشنبه، با اشاره به رفتار این ارز دیجیتال گفت:

 

blockquote

[بیت کوین] به معنای واقعی کلمه پرنوسان است. وضعیت فعلی بیت کوین را دوست ندارم. چیزهایی را که در یک قدمی پرتگاه قرار دارند، دوست ندارم. من مخالف [بیت کوین] نیستم،‌ ولی گاهی اوقات مردم بیش از اندازه در یک سمت قایق جمع می‌شوند و فکر نمی‌کنم که قایق در این شرایط بتواند به‌خوبی روی آب حرکت کند.

blockquote

ثروتمند مشهور: بیت کوین بعد از ۲۰,۰۰۰ دلار وارد فاز حباب شد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کاهش 97 درصدی سرمایه ورودی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری نهادی ارزهای دیجیتال کاهش 97 درصدی سرمایه ورودی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری نهادی ارزهای دیجیتال