خانه اخبار اخبار جهان ارزش بازار تتر در سال 2020 تقریباً 4 برابر افزایش یافته است

ارزش بازار تتر در سال 2020 تقریباً 4 برابر افزایش یافته است

ارزش بازار تتر در سال 2020 تقریباً 4 برابر افزایش یافته است
زمان مطالعه : 1 دقیقه
سنا نجفیان سنا نجفیان

رونق بخش DeFi منجر به ضرب (ایجاد) انبوه تتر در سال 2020 شده است، از جمله 3 میلیارد دلار فقط در ماه گذشته، که ارزش بازار آن را تا بیش از 15 میلیارد دلار افزایش داده است.

در ابتدای سال چیزی حدود 4 میلیارد دلار USDT در گردش بود و امروز این رقم بیش از 15 میلیارد دلار است. DeFi نیروی محرکه افزایش عرضه تتر بوده است در حالی که منابع نقدینگی بیشتر بر پایه استیبل‌‌کوین‌ها فعالیت می‌کنند. متوسط ارزش تراکنش‌های روزانه تتر همراه با افزایش تقاضا برای استیبل‌کوین‌، از اواخر ماه گذشته از PayPal فراتر رفته است.

 

blockquote

ارزش بازار تتر به تازگی از 15 میلیارد دلار فراتر رفت! فقط در طی یک ماه‌، ارزش بازار تتر بیش از 3 میلیارد دلار افزایش یافته‌، و جایگاه شماره یک خود را به عنوان نقدینه‌ترین، با ثبات‌ترین و قابل اعتمادترین ارز حفظ کرده است!

blockquote

در حال حاضر حدود 4.2 میلیارد دلار در شبکه Tron و 1.3 میلیارد دلار در Omni در گردش است. در اواخر ماه گذشته‌، تتر یک میلیارد دلار توکن از Bitfinex به Binance مبادله کرد. این مبادله به این دلیل آغاز شد که Binance یک میلیارد دلار USDT مازاد مبتنی بر بلاکچین TRON داشت و می‌خواست آن را با مقدار معادل تتر مبتنی بر اتریوم معامله کند.

بیشتر بخوانید: اتریوم دنیا را به سوی آینده‌ای روشن‌تر هدایت می‌کند! related_content

با این حال‌، همچنان که هزینه‌های گس‌، شبکه اتریوم را فلج می‌کنند‌، اقداماتی مداوم برای انتقال تراکنش‌های تتر به شبکه‌های دیگر اتریوم وجود دارد. طی ماه گذشته USDT در شبکه OMG لایه 2 در دسترس قرار گرفته و با بلاکچین پر سرعت Solana راه اندازی شده است.

در همین حال‌، برخی در جامعه رمزارز هنوز خواستار یک ممیزی کامل هستند که تعیین کند آیا 15 میلیارد دلار واقعی و دارایی برای حمایت از این استیبل‌کوین وجود دارد یا اینکه کل قضیه یک خانه پوشالی است.

این حقیقت ممکن است به عنوان بخشی از دادخواست تتر در نیویورک فاش شده باشد. دفتر دادستان کل (OAG) نامه‌ای را در 8 سپتامبر ثبت کرد که خواستار افشای اسناد مالی بود. این دادخواست مربوط به ادعاهایی است با این مضمون که، Bitfinex حدود 1 میلیارد دلار از سهام مشتری را «از دست داده» و از ذخایر تتر برای پوشاندن عدم موجودی استفاده کرده است. تتر و Bitfinex این دادخواست را بی اساس خوانده و آن را رد کرده‌اند.

ارزش بازار تتر در سال 2020 تقریباً 4 برابر افزایش یافته است

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قانونی شدن ارزهای دیجیتال تا سال 2024 قانونی شدن ارزهای دیجیتال تا سال 2024