خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) دارایی 1.2 میلیارد دلاری خود روی بیت کوین را فاش کرد

تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) دارایی 1.2 میلیارد دلاری خود روی بیت کوین را فاش کرد

تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) دارایی 1.2 میلیارد دلاری خود روی بیت کوین را فاش کرد
زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

موسسه سرمایه‌گذاری تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) با اعلام دارایی 1.2 میلیارد دلاری روی بیت کوین، به جدیدترین رقیب مایکرواستراتژی تبدیل شد.

موسسه سرمایه‌گذاری تری اروز کپیتال از طریق اسناد ارسالی خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) فاش کرد که اکنون مالک یک میلیارد دلار بیت کوین است. خرید رمز ارز BTC این موسسه، از طریق صندوق بیت کوین تراست (Bitcoin trust) موسسه گری اسکیل انجام شده است.

این اقدام موسسه سنگاپوری تری اروز کپیتال در ادامه اعتماد شرکت‌ها و بازیگران نهادی به سرمایه‌گذاری روی پادشاه ارزهای دیجیتال است. قبلا، این موسسه مالک 6.26 درصد از سهام GBTC صندوق Bitcoin Trust شرکت گری اسکیل به ارزش 259 میلیون دلار بود.

بنا بر اسناد ارسال شده به SEC، موسسه Three Arrows Capital اکنون مالک 36,969 واحد بیت کوین به ارزش تقریبی 1.24 میلیارد دلار است. کایل دیویس (Kyle Davis)، مدیر این موسسه در این باره گفت:

 

blockquote

ما همچنان از کار با تیم گری اسکیل لذت می‌بریم و مشتاقانه منتظر سرمایه‌گذاری بیشتر در حوزه ارزهای دیجیتال هستیم.

blockquote

بر این اساس، اکنون موسسه تری اروز کپیتال، مالک بیشترین سهام در صندوق بیت کوین تراست گری اسکیل است. افزایش قیمت رمز ارز BTC باعث شده تا ارزش دارایی تحت مدیریت Grayscale روز به روز افزایش یابد. گری اسکیل اکنون کنترل 607,000 واحد رمز ارز BTC را در اختیار دارد و این سرمایه از طریق سهام GBTC قابل معامله است. محصول GBTC این موسسه باعث شده تا سرمایه‌گذاران بتوانند با امنیت بیشتری وارد بازار بیت کوین و ارز دیجیتال شوند.

تری اروز کپیتال، رقیب جدید مایکرواستراتژی

دارایی 1.24 میلیارد دلاری تری اروز کپیتال روی بیت کوین باعث شده تا این شرکت دومین موسسه‌ای باشد که اعلام کرده بیش از  1 میلیارد دلار روی رمز ارز BTC سرمایه‌گذاری کرده است. قبلا، موسسه مایکرواستراتژی با خرید 70470 واحد رمز ارز BTC با میانگین قیمت 15964 دلار در چند ماه گذشته، توانسته بود به یکی از بازیگران بزرگ این بازار تبدیل شود.

بیشتر بخوانید: موجودی بیت کوین مایکرواستراتژی با خرید 650 میلیون دلار BTC دیگر از دارایی دولت آمریکا بیشتر شد

بر خلاف Three Arrows Capital که سرمایه‌گذاری خود روی بیت کوین را از طریق گری اسکیل انجام داده، مایکرواستراتژی کلیه دارایی BTC خود را از طریق صرافی ارز دیجیتال کوین بیس خریده است.

تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) دارایی 1.2 میلیارد دلاری خود روی بیت کوین را فاش کرد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یکی از بنیانگذاران ریپل 400 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020 به فروش رساند! یکی از بنیانگذاران ریپل 400 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020 به فروش رساند!