خانه اخبار ابراز خوشحالی موسسات از فعالیت خرده فروشان بیت کوین!

ابراز خوشحالی موسسات از فعالیت خرده فروشان بیت کوین!

ابراز خوشحالی موسسات از فعالیت خرده فروشان بیت کوین!
زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

به گفته مدیر عملیاتی ارشد صرافی اکی کوین (OkCoin)، خرید بیت کوین توسط موسسات نشان می‌دهد که از فروش این ارز دیجیتال توسط خرده فروشان خوشحال‌اند.

تعدادی از شرکت‌های بزرگ از تابستان 2020 شروع به خرید بیت کوین کرده‌اند. در این مدت، این ارز دیجیتال توانست رکورد تاریخی 20،000 دلاری خود را بشکند و پس از اصلاح تا مرز 27،700 دلار، با صعود دوباره از 35،000 دلار هم فراتر رود. اما به گفته جیسون لا (Jason Lau)، مدیر عملیاتی ارشد صرافی اکی کوین (OkCoin)، این ریزش قیمت منجر به ایجاد فشار فروش بالایی توسط خرده فروشان بیت کوین در بازار شده است.

آقای لا در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف گفته است که «طی روزهای آخر هفته (شنبه و یکشنبه ایران)، با لمس سقف تاریخی جدید 34 هزار دلاری توسط بیت کوین، بازار نیز به سطوح مقاومتی جدیدی رسید. هر دوی ارزش بازار ارزهای دیجیتال و نرخ تسلط بیت کوین، به ترتیب به با رسیدن به 800 میلیارد دلار و 73 درصد، سطوح تاریخی سال 2017 را نیز لمس کردند». وی افزوده:

blockquote

کسب سود در نزدیکی این سطوح رخ داده و منجر به سایدوی شدن معاملات شده است. این امر نیز باعث شده تا لوریج‌های بالایی روی پوزیشن‌های لانگ معاملات آتی اعمال شود. طی 24 ساعت گذشته دیدیم که 1.4 میلیارد دلار BTC و 500 میلیون دلار ETH در معاملات فیوچرز لیکوئید شدند که ریزش قیمت بیت کوین به سطح 29،500 دلاری را به‌همراه داشت. با این وجود، در این کف‌های قیمتی سریعا شاهد خرید دوباره بودیم که بر داستان‌های علاقه نهادها و موسسات به BTC صحه گذاشت.

blockquote

ورود موسسات بزرگ به بازار بیت کوین و فعالیت متضاد خرده فروشان

سال گذشته بازیگران بزرگی از جمله مایکرواستراتژی، مس‌میوچوال و پاول تودور جونز وارد بازار شدند و حجم بالایی از سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص داند. به گفته مدیر عامل گلکسی دیجیتال، مایک نووگراتز، مردم هم می‌توانند از این اقدام موسسات برای ایجاد رالی صعودی اخیر تشکر کنند.

آقای لا درباره پرایس اکشن اخیر بیت کوین گفته «علاوه بر این، شاهد تغییر از این رمز ارز به سوی آلت کوین‌ها بودیم و تریدرها با تبدیل دارایی‌هایشان از BTC به آلت‌کوین‌ها، در انتظار سود بیشتر بودند. همین امر نشان‌دهنده سقوط شاخص تسلط بیت کوین به 69 درصد و رشد 13 درصدی اتریوم است». توکن ETH با گذر از سطح 1،000 دلاری توانست به نزدیکی سقف تاریخی خود در سال 2018 برسد.

ابراز خوشحالی موسسات از فعالیت خرده فروشان بیت کوین!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت بایننس کوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر تحلیل قیمت بایننس کوین، 7 ژانویه (18 دی) - اختصاصی ارز سنتر